• şu şekil bir ifadedir; görsel
  • kafamda bir tanım olusturmayan insan, nedeni belirsiz.
    her sene sükut-u hayale ugrattığı kendisinden başka bir ben kalıorm halinden anlayan ---yere..göğe bakmadan yürüdüğü yollar şahittir ya da ağaçlı yol en azından; emin değilim--- kıymetimi bilmeli...
    orda burda her yerde zıp zıp gibi tabiri caizse (bak bu tanım da su an klavyenin basında aklıma geldi)....uzatmak istemiorm ama ben kendisine çok söledim boşver klüpcülük oynamayı, taksime cık gez, gezdir diye dinlemedi, hala imkanı varken zararından dönsün bence kârı* yakalasın..

ya da;
    ne bileyim
    dalgasına baksın..
  • robin'in es gectigi, bir hosgelmis in dahi cok goruldugu dokuzuncu nesil sabirtasi yazar. ben. kendim.

eyvallah sozluk!
  • profilo çay makinesi reklamı'ında murat serezli'nin sesinden çıkan müthiş efekt.

not: düzeltme için hae'ye teşekkürler.
  • saklı bahçem..

-nasılmış?
    -oh mis..
  • beşiktaş tribünlerinin paşası,diplomasinin efendisi ,osman gaziye benzerliğiyle ün yapmıs 9.nesil yazar.
  • nickine bayıldığım ve entryleriyle kısa zamanda kendini bana sevdiren 9. nesil sabırtaşısı.
  • türk kızının gazabına uğramış bir sözlük yazarı, allah sabır versin.
  • allah cezanı versin demek istediğim ancak ve ancak 35 günlük acemi askerlik sürecindeki en yakın dostlarımdan birisi olan çarşının bağrından kopmuş keyifli sohbetlerin dinmez kahkahaların ortak noktası zat.. atarsa 65 lan badi.. (bkz: swh)

arkaaaşım geç artık hizayaaaa..
  • (bkz: #33814791) entrysine "hakedilmiştir, adam daha ne yapsın" şeklinde yorum yaptığım için, "sibel üresin" demişler bana da. hala yazdıklarımın arkasındayım. böyle bir olayda uzun bir süre sabrını korumuş. küfürlere, her türlü tahriğe kulak tıkamış. kız adeta "yok olmaz böyle, gel illa ki vur" diyor sanki. emin olun, şimdi kadın tarafı olan bu zat-ı muhteremler, aynı olayla karşılaşsalar çok daha fazlasını yaparlar. bekara karı boşamak kolay.

yine de kafa atmasa iyiydi dediğim yazar.
hesabın var mı? giriş yap