şükela:  tümü | bugün
 • istanbul üniversitesi ilâhiyât fakültesi yobazları, pardon öğrencileri tarafından başlatılan kampanya

  erkek standlarını bile ayırmışlar amk hahdjsjdjsshsjdh

  ekleme: erkekler bu duruma nasıl sessiz kalıyor ve hatta oy veriyor aklım almıyor. ulan sana bildiğin potansiyel tacizci muamelesi yapılıyor ve sen de bu durumu kabul ediyorsun. bu nasıl bir mallık ?

  buram buram çomar kokan bu üniversitede okumadığım için tanrıya şükretmeliyim. pardon, allah.
 • [http:// https://encrypted-tbn1.gstatic.com/…3chjvr7csh5kxaw]

  bilimsel veri diyo ya la.

  tanım: memleketimizde başlatılan dinci, gerici, saçma, malca kampanyalardan biridir.

  bir de (bkz: yapacağınız işi sikeyim ben gidiyorum)
 • yüksek lisanslı imam yetiştiren kurumun öğrencilerinin başlattığı kampanya. hayır işleri ne o belli değil, işsizlikten yapıyorlar böyle şeyleri.
  vahiylere update getirmeyen rabbım hepsi senin suçun!!!!
 • akp'nin gizli ajandası, 15 temmuz 2016 darbe girişimi tiyatrosu dedikçe kızan tiplere kapak olan kampanya. gizli islamcı ajanda hayata geçiyor.

  bugün yine twitter aleminde dolaşmaya başladı iddialar. 15 temmuz bir denemeydi, şeriat ilan edilirse karşı çıkanlara karşı halk desteği sağlanabilecek miydi diye.

  beş yıl önce filan olsa "atmasyonun bu kadarı!!!" derdim ama artık makul geliyor.
 • ohal'de siktirin gidin.
 • lafa gel: "19. yüzyıla kadar gerek doğuda gerek batıda karma eğitim modeli yok denecek kadar azdı"

  o'halde hep birlikte geçmişe ışınlanalım.

  (bkz: o'halde dans)

  (bkz: o'halde renk)
 • beyinlerindeki seks düşüncesine engel olamayanların talebi. yoksa bir erkeğin bir kadınla yaşam alanlarının ayrılmasını istemenin başka açıklaması yok. ya da gay olabilirler. erkeklerin özgürce birbirlerine hâllenmelerini de istiyor olabilirler. ikisinden birisidir.
 • ilahiyat fakültelerinin kapatılmasının, çakma dr., doç., prof. falan üretmesinin artık önüne geçilmesinin gerekliliğini gözler önüne seren uygulama.

  sanki gerçekten üniversite okuyorlarmış gibi ahkam kesmişler.

  yetti karanlığınız.
 • yeter artık, yeter. ilahiyat fakültelerini kapatalım.haklı gerekçesi de bu bildiri(!) olur. ortalık imamdan çok bu sapık ruhlu imamlara kaldı. okullar tımarhaneye döndü. kuran-ı kerim, sier dersi nedir sırf ilahiyat mezunları dkabçı olarak 50 puanlarla atansın sonra meb mülakatla 90 kpss puanı olan fizikçi varken 57 kpss puanla dkabçı öğretmen olsun. yetmedi dkabçılar norm fazlası olmasın diye eski imam hatip müfredatını her liseye yerleştir. elinin ayarını s.çayım. yeter insanları psikolojik şiddete maruz bıraktınız, yeter.

  çağdaş eğitimi silmek istediğiniz o proje okullarına da tabelayı medrese(!) diye çakın. karma eğitimin hangi ülkelerde olmadığını, kaldırınca neye dönüşeceğiniz, nasıl fantazilerinizin olduğunu ele veriyor. siz ensar vakfını naptınız? ödenekler, bağışçılar bu yıl sağlam mı?
 • (bkz: o'k then)