şükela:  tümü | bugün soru sor
 • onuncu nesil sabırtaşı yazar.
 • uçmuş bir yazar.
  (bkz: sourlines)
 • twitch'de her hafta cuma günleri multiplayer kanalı üzerinden world of tanks oynayan steamer.

  edit: multiplayer kanalında ne kadar güler yüzlü iyi bir insan izlenimi verse de kendi kanalında tam tersine son derece küstah ve kendini beğenmiş biri. kendisini sadece arada sırada multiplayer kanalından izlediğim için bunu fark etmem çok geç oldu. chatte kendisi ile ilgili övgü içerikli yazılmış bir yazıya bile "bugün de böylesiniz demek, hadi bakalım" şeklinde cevap verebilecek kadar çirkinleşebilen bir insan. sanırım kendi kanalı olmadığı için multiplayer'da istediği şekilde davranamayıp iyi insan rolü yapıyordu. bu tarz çift karakterli insanların yerli/yabancı farketmeksizin değil twitch hiçbir internet platformunda prim verilmemesi ve desteklenmemesi gerektiğini düşünüyorum.
 • salı ve cuma günleri clansy.tv üzerinden cumartesi günleri de twitch üzerinden world of tanks yayını yapan wot oyuncusu. muhabbetleri harikadır.
 • seksi, serseri, züppe bir şovmendir.
  ahan da link
 • multiplayer'da oyun tanıtımı yaptığım, kendi kanalımda ise derebeyliğimi ilan ettiğim kullanıcı adım. kendimi özellikle mp yayınlarında eğitmen modelinde kullandığım doğrudur.

  ama sadece bilgi amaçlı kullanıldığımı hissettiğim için özellikle son senedir izleyicilerimi ayıklamaya çalıştığım da doğrudur. 3 sene oldu hala maus mu t62 mi arkadaş. oyunu açamaz bana sorar, küfür eder hesabı kapanır bana yazar, abi kod var mı der, premium tank al bana sende para bok yazar.

  çift karakterli olduğum da doğrudur, mutluysam mutlu eder, üzgünsem üzerim. artık daha da fazla üzerim çünkü izleyicilerim üzüyor beni. kaypak bir balık burcu ergeğiyim, inanırım da astrolojiye. sevdiğimle şımarır, sevmediğimi yanıma bile yaklaştırmam zaten.

  ha izleyicime ya da oyunda karşımdakine küfür etmem, hakaret etmem ama yeri geldiğinde yerer ve laubalilik yaparım. pollyanna'cılık bitti artık 3 senedir aynı noktada sekip duruyoruz bari ben üzülmeyeyim.

  sakın ama sakın beni yavşak, sağ gösterip sol vuran, bağış kutusu açtırıp evine çeyiz seti gibi beyaz eşya bile aldırmaya çalışan yayıncı müsvetteleri ile kıyaslamayın. ben bu işten hayatımı geçindirmiyorum.

  benim sizin "prim verilmesin bu herife" laflarınızı takacağaam yok taaam mı, istemiyosanız izlemeyin taaam mı, hadi küstüm.

  xd
 • world of tanks oyununda unicum olarak tabir edilen kategoriye gobekten giren yayincidir kendisi. mp kanalinda daha sakin davrandigi ama kendi yayinlarinda daha agresif bir goruntu cizdigi dogrudur ancak turk wot oyuncularinin negatif ve troll agirlikli yaklasimi kendi yayinlarinda agresif olmasi icin gayet yeterli bir sebeptir.

  yani adam yayin yaparken surekli kalite dusur seni izleyemiyoruz diyen mi ararsin, maus mu t-62 mi diye soran mi ararsin, yok sen sunu bunu dedin yoksa musluman degil misin diye soran mi ararsin yani akla gelebilecek her tur trolleme kendisine yapiliyor. ben olsam daha fazla gerilirdim acikcasi, kendisi yine gayet sakin davraniyor.

  hocam bence sen ingilizce yayini bir dusun...
 • oha be müdür.

  bütün türk world of tanks camiası sözlük yazarı olmuş da haberimiz yok.

  neyse mevzuya dönecek olursak,
  ohzman nam zat bahsedildiği üzere unicum tabir edilen, patlıcan moru bir oyuncudur fakat klasik unicumun ötesinde fena trolldür.

  e50m ile maus'a, batchat25t ile amx 50b'ye kafa atmışlığı vardır.

  yayınları çok çok eğlencelidir. öğreticidir. oynadığı maçlarda hangi manevrayı neden yaptığını ayrıntısına kadar anlatır. hoş, izleyici kitlesinin fail trollerden oluşmasından mütevellit bu kısım biraz çöpe gider.

  şu sıra fazla yakalayamasam da bir dönem ''ooo bugün ohzman'ın yayını var siktir et maçı filan'' dediğim olmuştur.

  edit: t62a mı maus mu sorusu türk wot camiasının mottosudur. yedirmeyiz!!
 • world of tanks videolarındaki özgüvene hayran olduğum gamer.

  sanki gamer değil de bir komutan edası ve dehasıyla oyunu okuyabiliyor, stratajik hamleler yapabiliyor. düşmanların nereden geleceğini, ne zaman öleceğini falan biliyor allah mısın be kardeşim :)

  geçen videoların birinde birisi düşmanlar sağdan gelecek dedi, ohzman da sırıtarak bold talking diyerek sola gitti. düşmanlar da soldan geldi :)
 • yayınlarında yaptığı ironiler ve sıradışı yorumları ile beni benden alan world of tanks oyuncusu