şükela:  tümü | bugün
 • gezmeli-tozmalı seyahat yazıları ve röportajlar barındıran, tasarımı göz yormayan güzel bir sitedir.

  http://oitheblog.com/
 • gidecegim yerler, ve gittigim yerler hakkinda detayli yazilar olan site. (uzman konustu) gitmisiz ama gittigimiz yerleri yeterince gezmemisiz hissiyati uyandirmadi degil.

  yurtdisinda n tane sehir gezdim, o ulkeleri eksiye yazmaya bile usendim. blogun yazarlarina bu amme hizmetlerinden dolayi bir tesekkuru borc bilirim.

  ayrica paris ve belgrad yazilari da bekliyoruz, detaylisindan. *
 • yurtdışında ya da türkiye'de bir yere gitmeden önce göz atabileceğiniz başarılı bir seyahat blogu.
 • fernweh'in dibine vurulan ama hiçbir yere gidemediğiniz* anlarda açıp 2-3 röportaj patlatabileceğiniz okuması müthiş keyifli blog.
  zaman zaman balıkçı tezgahına gözlerini dikmiş kedi gibi hissediyorum kendimi.
 • sofar sounds istanbul haberi ile keşfettiğim tatlı mı tatlı blog.

  vizyonu geniş, dünyanın her yerinden size haberler getiren, güzel bir kahve eşliğinde hafta sonunuzu adayabileceğiniz bir sığınak.
 • okuması zevkli araştırma yazıları mevcut olan blog. en azından gitmek istediğiniz şehir / ülke hakkında ön bilgi edinebileceğiniz site olduğu kesin. gün geçtikçe daha da gelişeceği kesin.

  sitenin en güzel özelliği ise soru cevap olarak yürümesi. en azından ben gördüm bakın bunu yapın demiyor. orada yaşayan insanlara anlattırarak daha kolay ipucu elde etmemizi sağlıyor.
 • küba yazılarını okurken, -artık nasıl kaptırdıysam - bi anda kendimi google earth te havana sokaklarında gezinirken bulmamı sağlayan hayal gücü dostu tatlış gezi blogu.

  2 sene önce keşfedip de, bugüne kadar kendileri dışında sıkılmadan okuduğum başka hiçbir blog olmamasının yanı sıra kendileriyle olan birlikteliğimiz, geniş vizyon & güçlü kalem combosu sayesinde daha uzun yıllar seviyeli bir şekilde devam edecekmiş gibi gözükmekte.

  yolunuz açık, vizyonunuz geniş, kaleminiz keskin olsun!

  http://oitheblog.com/
 • şu sıralar sosyal medya hesaplarından takip ettiğime göre fransız rivierasının (bkz: cote d'azur) altını üstüne getirmekle meşgul sempatik bloggerlar.

  6 ay sonra aynı destinasyona gidecek olmamdan ötürü, bölge hakkındaki ayrıntılı izlenimlerini okumayı sabırsızlıkla bekliyorum.
 • şu sıralarda güney amerika hakkında başka hiç bir yerde bulamayacağınız bilgilerle dolu bir yazı dizisine başlamış tatlış blog.
 • inanılmaz eğlenceli insanların keyifli gezi blogu. yok dur olmadı. gelmiş geçmiş en iyi gezi blogu. lakin kesinlikle uzak durulmalı. çok tehlikeli. yoksa daha kendisini kapatamadan, yeni sekme açıp hostel rezervasyonu yapıyor, ötekinde uçak bileti falan alıyorsunuz. öyle gaza getiriyor adamı. ne işim var lan benim kışın göbeğinde amsterdam'da? ne yaptınız siz bana?