şükela:  tümü | bugün
  • tv ve radyo reklamlarından öğrendiğimiz kadarıyla "ok" marka prezervatifin hissettiren çeşidinin adı.
  • evet ok'in çilekli ve pembe renkli olanıdır. çok ince olduğu için sex esnasında aşırı yüklendiğinizde "çatttt" diye bir ses duyarsınız. bu ses prezervatif'in patladığının birişaretidir. hemen panik yaratmayın, partnerinizin yüzüne bir gülücük atıp hemen paketten yeni bir tane takın.

(bkz: ok zirve)
    (bkz: ok renkrenk)
    (bkz: ok özel)
    (bkz: ok extra)
    (bkz: ok klasik)
  • pembe renkli olması, bu informationa sahip olmadan işleme başlayanları çıkarma işlemi esnasında korkunç kanlı düşüncelere itebiliyor. ayrıca yemek için buzluktan çıkarıp üç gün sonra keşfettiğiniz, ağırlaşmış diyet çilekli dondurma gibi kokuyor.
  • ok markasi prezervatifin ici bo$ cikan, sadece ambalaj olan modeli.
    "- kafadan gecir, bu sefer kullanma prezervatif, "hisset"!" manasinda.
  • ok marka iğrenç kokan prezervatif modeli. çilek kokusu falan hikayedir.
  • cilekli ve pembe olmasi cok tatli,$irin gorunmesine sebep olur.

kayganla$tiricili olmasi takarken biraz zorluk cektirebilir.
  • çükü sıkması konusunu bilemicem ama insanı mevzudan uzaklaştıracak kadar kötü kokan prezo.
    iyi ki bitti paket oh.
  • bir arkadaşımın biraz önce bakkaldan aldığı ürün. aceleden eline ilk gelen kutuyu bakmadan alıvermiş (şimdi pişman ama geçmişler ola). abazanlık böyle birşey olmalı.
    not: gerçi o kız bana da verse ben de şaşırımım da ne bileyim komik geldi, gecenin bu saatinde ilaç al ölüyorum desem götünü kaldırmaz kamil.
    aksiyondan sonra edit: arkadaş ürün hakkındaki olumsuz yorumları haksız buldu kardeşler, performans kaybı, zamanda kısalma ya da benzeri bir olumsuzlukla karşılaşmamış, denemek lazım demek ki (lan bir de tırtıklıymış).
  • ok ultra hisseti de çıktı bunun