şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: ok)
 • yanlış biliyorsun dostum durum oyle degil.bu ok trollar çok sevdikleri için degil onu sevmedikleri için boyle yapıyorlar.ulke vatan umurlarında degil.yeterki o ulkenın basından gitsin istedikleri tam olarak bu.cevabım da çok net olarak nah.
  not: 24 haziran aksamı ok trolları kudurtmak boynumuzun borcu.kudurun lan ağzınızdan salyalar aka aka kudurun
 • olmayan şey.

  parayla tutulmuş götoşların yeni uyduruğu bu herhalde. noldu lan maaşlar kesilecek diye mi bu telaş? olsun olm, bugüne kadar akp götü yalamıştınız, bundan sonra fetö götü yalarsınız. maaşınız kesilmez, ağlamayın bu kadar. *
 • her türlü troll var maalesef geçen biri sezen sevenlere küfür etmiş biraz uğraştım kendisiyle gülücük attı bana. yani demek istiyor ki aslında sadece eğlenmiş. arkideş bana küfür etme hiç eğlenceli değil bile demedim.
 • güzel uydurma, tebrik ederim ilkokul mezunu kardeş. bir de aktrollerin işini parayla yaptığını düşünüyorlarmış! ahahah kim veriyor lan ilkokul diplomasını bu yarım akıllı akplilere?

  rasyonalize etmek, dramatize etmek gibi anlamını bilmedikleri oldukça basit söylemlere girince bile sıçıyor bu aktroller maalesef. bir de ırkçı, şoven gibi terimler yerine anlamından bihaber oldukları faşist sözcüğünü kullanıyorlar ya, bayılıyorum bu mallığa bebeğim. y-chpli kitle italyan herhalde.

  merak ediyorsan bak bakalım bunlar arasında eben var mı? yoksa gönder sokalım, işe..

  not: bu yarım akıllı eğitimsizler kafalarını kapıkule'den çıkarmadığı için, dünyanın her yanında olan sosyal medya ekipleriyle, akp'nin sahte twitter hesabı açıp insanları fetöcü olmakla, terör örgütü üyesi olmakla itham eden paralı kalemşörlerini aynı eksende değerlendiriyor belli ki.

  bak güzelim, senin google earth'de street view açarak izlediğin yerlerde eğitim almış biri olarak yazıyorum, aktroll vb. oluşumların varlığı ingiltere gibi bir yerde ayyuka çıksa, o siyasi partinin yöneticileri topyekûn istifa ettirilip mahkemeye çıkarılır. türkiye'de ise akp'nin yöneticileri bu paralı salakları teftiş ederken medyaya poz veriyor. işte aklının almadığı olay bu.
 • karşı atak yapmaya çalışarak aslında bir nevi aktroll varlığını kabullenmiş bir çomar hitabı...
 • ucuz bir özentilik sonucu oluşmuş eğreti ifade. adamların mizah zekası yerlerde süründüğü için toplama kasa gibi oradan buradan birleştirdiklerini önümüze sunuyorlar sürekli.

  (bkz: taklitçi olma kendin ol)
 • ak troll lafını kendine yediremeyen bazılarının bok atma çabası. 23 haziran bir gelsin imamoğlu bir başa geçsin, sizin maaşlar da tek tek tek ortaya dökülecek, paralı troll'ler. ok troll'ü falan yedireceğiz!
 • bok troll'ler tarafından uydurulmuş bir laf. her şeyleri gibi bu da çalıntı. asdfgh herkesi kendileri gibi para ile havlıyor zannediyorlar. ne zaman muhalif bir şey yazsan ok troll yazıyor beyinsiz. çünkü muhalifsen chp dışında başka çizgiden olamazsın. (!) zavallılar.