şükela:  tümü | bugün
 • çok başarılı ve ilgilendiği sektör içinde müthiş bağlantıları olan bir gazeteci. yakın zamanda mobility channel diye bir televizyon kanalı kurmuştur. çok hoşgörülü, gayet mütevazı, tatlı dilli ve çalışması inanılmaz rahat bir insandır. işine hakim olduğu kadar diğer tüm konuları profesyonellere bırakmak konusunda sektördeki genel kanı aksine hiçbir beis görmez. ayrıca kendisi ile çalıştığım bir günlük süre içerisinde gördüğüm kadarı ile sorumlu olduğu kişilere karşı da son derece nazik. kısacası meslektaşlarının aksine ideal bir gazeteci ve televizyon adamıdır.
 • fenerbahçe tv ' de fast&bold programının yapımcı ve sunucusu.
 • başta car men, oto, gt gibi alanında başarılı pek çok sektörel derginin yöneticiliğini yapmış kişidir.

  ekibinde çalışan herkesin saygısını kazanması tesadüf değildir.
 • autobest isimli ödül organizasyonunda fiat aegea'ya en yüksek puanı veren jüri üyesi.

  ilk beşteki rakipler arasında en yüksek puanı 75 ile aegea'ya veren altan, hyundai tucson ve opel astra'ya 50'şer, honda hr-v'ye 32, mazda cx-3'e ise 33 puan vermiş.

  http://autobest.org/…se-autobest-best-buy-car-2016/
 • doğan kabak'ın araba testlerinde görüp tanıdım kendisini. arabalar konusunda bilgi sahibiyim diyen insan karşısında melemek zorunda kalır.

  doğan kabak'ın sokak ağzını da seviyoruz ama bu abiyle test yaparken hiç konuşmasa yeridir. profesyonellik ve kalite paçalarından akıyor sevgili okan altan'ın.
 • otomotiv dünyasının ilber ortaylı'sı demişler kendisi için.
  doğrudur.
  racon meraklısı, serseri mahalle çocuğu tiplerin domine ettiği sektörde bir diplomat kalitesinde parlıyor...
  ilgilendiğiniz bir araç için yaptığı yorum varsa şanslısınız. artısı eksisi ne varsa söyler.
 • otomobil duayeni.

  siktiriboktan insanların bile sayfa sayfa enrtyleri varken bu adam hakkında pek birşey yazılmaması gerçekten çok ilginç. ve bu biraz da zoruma gitti.
 • fiat’ın egea anahtarını dünya turu için direkt teslim ettiği isim. otomobil konusunda ülkede ve aslında dünyada da önde gelen, yeni nesile abilik yapan bi isim.

  instagramda takip ediyorum, paylaşımlarına yorum yazınca uzun uzun cevap veriyor. geçen hafta adresimi aldı, bi hediye bekliyorum.
 • kendisine cok basit bir soru sorulsa bile; belge ve fotograflariyla, ayrintilariyla uzun uzun cevap veren ve son derece duzgun turkcesi olan bir otomobil tutkunu.

  turkiye'de konusunda en iyilerden birisidir. bu kadar degerli bir insanin eksi sozluk'te neden bu kadar az yorum aldigi da bizim ayibimiz olsun.