şükela:  tümü | bugün
8693 entry daha
  • dün 90'lar programını izledim, 2008'de yapılmış olan, yutupta var merak eden izlesin.

öncelikle 2008'de nostalji yaptığımız programın şu an nostalji klasında olması zaten beyin yakıyor, baştan söyleyeyim.

programın bir yerinde okan bayülgen " 90'larda özgürdük, rahatttık, şimdi bir şeyler oldu, iyiye gidecek gibi de gözükmüyor " olarak özetlenebilecek sözler sarfetmiş. tam 10 yıl sonra adamın dibine kadar haklı olduğunu, bu noktaya gelmeden önce çıktığımız yolun sonunu ne derece iyi gördüğünü anlamış bulunuyorum. daha iyiye gitmeyecek derken de haklıymış, ne diyeyim abi, saygılar.

programı yayınlandığı dönem canlı da izlemiştim ama o kadar gözüme batmamıştı, hakan peker ne itici bir insanmış. geçenlerde bir programda egolu bir tavrı olmuştu hatırlamıyorum şimdi, ayak sesleri ta 2008'den duyulmuş olayın. sürekli kendini ve zamanında sahip olduğu yapım şirketini övmek, burak kut ve yonca evcimik için " bunları ben çıkardım zaten hep " tavrı, her muhabbete atlaması, gereksiz konuşması.

program boyunca kenarda oturtulan rüya ersavcı neredeyse hiç konuşmamış bile, keza barbaros hayrettin de öyle. bütün program hakan peker'in zırvalamalarını izlemişiz.

rahmetli harun koçak programa girdikten sonra hakan'ın sesi biraz kısılıyor çok şükür.

son not olarak, burak kut çok büyük müzisyen ve vokal usta. ülkece biz değerini bilemedik, o da gidip saçma saçma şarkılar yaptı, yazık oldu.