şükela:  tümü | bugün soru sor
2031 entry daha
  • benim sevdiğim, önerdiğim kalitelidir, izleyin, dinleyin, destek verin; hoşuma gitmeyenler ise tu kakadır düşüncesi ile yaşayan kişilik.
  • bu tarz programlar yapmaktan çok sıkılan ya da sıkıldığı izlenimini vermeye çalışan kişi.

(bkz: medya kralı)
  • "eger virtuoz onune konan eseri o anda en iyi $ekilde icra etmeliyse, nota okumayi bilmeyen carlos santana virtuoz degildir" onermesi cikartilabilir $u son sozlerinden..
  • kendisinin en son oynadığı film* kült bir film olduğu için kurtlar vadisi'ymiş küçük kadınlar'mış hayatta beğenmez. zahmet edip kurtlar vadisi'ni osman sınav'dan önce - osman sınav'dan sonra diye iki kısımda değil de bir yorumlar, sesini kalınlaştırıp "hööö" diyerek yerden yere vurur. düşman başına.
  • şu anda rte'nin sağ kolu olarak, üreme yolunda halkın bilinç altına etki etme amacındadır.
  • (bkz: #19378)

hani bazen baktığını söylüyor ya sözlüğe. umalım ki baksın da doğrusunu öğrensin.
  • en son medya kralında dandik telefon bağlantılarında muhabbeti uzatıp, gayet akıcı ve mantıklı soru soranlara "güle güle, güle güle" diyen değişik bir adam.. anlam veremedim. reyting olsa gerek.
  • türkiye de rock müzik konulu bir fotoğraf çalışması yapmakta imiş ve bu proje bir de kitapla taçlanacakmış...
  • (#18478204) aslında bu yaptığı şeye eleştirme özgürlüğü de denebilir. tamamen bakış açısına bağlı. ben de şu açıdan bakıyorum olaya, gerçekten sevmediği ve hakkında iyi düşünmediği bir şeyi kibarlık olsun, şirinlik olsun diye iyi düşünüyormuş gibi sunmuyor. bir de çok net karşısında durduğu, tiye aldığı şeyler genelde serdar ortaç gibi durumlar. bu da çok normal. çünkü - bu biraz iddialı olacak ama - serdaç ortaç dinleyip okan bayülgen izlemek şuursuz bir eylem. biri popüler kültür, ötekisi -birazcık da genellemek gerekirse- popüler kültürün karşısındaki adam.

okan bayülgen'i neden seviyorum diye sorduğumda verdiğim birincil cevap, acımasızca ve kendince eleştiriyor olması. sevdiğim şeyleri de eleştiriyor. o zaman ben kendi aklımı kullanarak "hadi oradan, hiç de öyle değil" deme opsiyonum ile " aa hiç öyle düşünmemiştim aslında " opsiyonum arasında seçim yapıyorum.
  • her hafta kendisi hakkında "popüler kültüre karşıymış gibi ama kendisi popüler kültürün ekmeğini yiyor." kabilinden en az bir entry girilmediği taktirde dünya güneşe 1 km daha yaklaşıyormuş. yanıp kavrulmamıza engel olmak isteyen cengaver suserler de her hafta sonu kahraman gibi yetişip, bitirici vuruşu yaparak günü kurtarıyorlar.
6854 entry daha