• sakallı daha iyi görünen adam ama bu kısmı beni pek de ilgilendirmiyor isterse çüküme benzesin güzel program yapması yeterli benim için.

ayrıca dün uzun bir aradan sonra beyazı izledikten sonra aklıma beraber yaptıkları programlar geldi. gelecek sezon beraber bir program yapsalar çok hoş olabilir diye düşünüyorum. beyazıt öztürk ve okan bayülgen teknik olarak aynı adlandırılsa da farklı işler yapıyorlar, farklı tarzları var. bir araya gelseler en azından bir sezonluk değişik hoş bir proje yapsalar çok keyifli olurdu.
  • kendi içerisinde sürekli değişime gitmesinden dolayı yaş sendromu yaşayan ve bu davranışlarıyla beni boşanacağına inandıran başarılı kişi.hala karizmatik.o ayrı.
  • programının olduğu her hafta sonu gecesi kendisi ve programı hakkında girilen entrylere bir türlü anlam veremediğim televizyon programcısıdır.

şahsen kendisini, programını ve televizyon izlemeyi pek sevmiyor oluşumun bu fikrimde etkisi olabilir ama çevremde bu adamı seven, beğenerek takip eden insanlarda benimle benzer görüşteler.

tamam programını severek takip ediyorsunuz, kendisini de seviyorsunuz ama programda attığı her adımı, saç şeklini, sakal tıraşını, giydiği ayakkabının rengini** yazmayıverin arkadaş. kendisinin sözlüğü aktif bir şekilde kullandığı biliniyor diye bu kadar yaltaklanma, bu kadar "bak biz senin hayranlarınız"cılık neden yapılır cidden anlayamıyorum. herhalde birileri bu başlıkta yazdığı bişeyler yüzünden kendilerine okan'dan mesaj geleceğini falan düşünüyor.

muhtemelen bu şekilde yazan arkadaşlarım bana "beğenmiyosan girme kardeşim başlığa!!" diyeceklerdir. gönüllerini ferah tutsunlar, sadece içimi dökmek istedim. okanınız ve onun bilimum dedikodu malzemesi size kalsın.
  • geçen sene bir ara şöyle yapmıştı: boyasız kısa saç ve bıyık. yine böyle yaparsa şayet george clooney e rakip olabilir diye düşünüyorum.
  • programlarinda daha reklamlar derken kalkip kosarak arkaya gitmesini bir turlu anlayamadigim zat. dun gece hatta telefon geldi feridun duzagaca o sirada yokoldu ortadan. ne enteresan.
  • ivit diyor bazen yayinda, pek seker oluyor..
  • programda bir telefon bağlantısı olup bağlanan kişi konuklardan birine soru sorup da kamera konuğa kilitlendiğinde veya program reklama girerken, hemen sağ tarafındaki stüdyonun kenar kısmında oturup yayını seyretmekte olan programı yapımcısı reyhan'ın yanına gidip iki çift laf ettiğini düşündüğüm adam. o taraftan ya reyhan'a gidiyor ya da lavaboya kadar koşuyor olması lazım. sigarayı stüdyoda içtiğini zaten biliyoruz sigara nöbetine çıkıyor olamaz, programın ikinci veya üçüncü çeyreğinde de ekstra bir konuk gelmiyor.
  • benim sevdiğim, önerdiğim kalitelidir, izleyin, dinleyin, destek verin; hoşuma gitmeyenler ise tu kakadır düşüncesi ile yaşayan kişilik.
  • bu tarz programlar yapmaktan çok sıkılan ya da sıkıldığı izlenimini vermeye çalışan kişi.

(bkz: medya kralı)
hesabın var mı? giriş yap