şükela:  tümü | bugün
 • 'konu jastin' diye giriş yaparak ortamda buz gibi rüzgarlar esmesine neden olmuştur. devamını izleyemeyeceğime karar verdim ve kapattım.
 • okan bayülgen'in bu hafta yine kafa sikme malzemesi bulduğunun göstergesi olan video.
 • videonun kendisinden çok altındaki yorumlardan biri sayesinde an itibariyle gözlerimden uyku akarken yarıldığım cevaptır.

  (bkz: önce bıyıklarını aldır)
 • genç bir hanım kızımızın okan bayülgen'e tokat gibi cevap verdiği video.

  edit: yoğun istek üzerine aynı genç kızımızın aynı akıcı üslubuyla selena gomez'e verdiği tokat gibi cevap. konusuna bu kadar hakim olması ve izleyiciyi adeta hipnotize edercesine kendisine bağlaması hayranlık uyandırıcı.
  yalnız bu video aralıksız izlenince kan basıncı üzerine olumsuz etki yaratabiliyor, tümünü izlemek konusunda kararlıysanız oturarak/yatarak ve aralıklı izleyiniz.
 • basit bir ornek verecek olursak, yillarca rap muzik taraftarlari rock muzik yapanlarla tartisti, ayni sekilde rock ile ilgilenen tayfa rap yapanlardan nefret etti. ergeninden, gencine, yaslisina.
  suan hepsi birlesip justin'e giydiriyorlarsa bunun bir sebebi vardir. 0-14 yas arasi cocuklarin/genclerin mantikli dusunememesi ve henuz mental bakimdan gelisememis olmasi, justin ve turevi olan rebecca'nin bu kadar izlenmesine imkan saglamistir. sirf bu 2 arkadasin milyarlarca izlenmesi, sadece okan bayulgen'in degil, normal insanlarin da aklini kurcalayan bir sorundur.

  bu genc kizimiz bundan 5 sene sonra, belki daha yakin bir zamanda "keşke" kelimesinin anlamini ogrenecektir.
 • altındaki yorumlardan biri gece gece bütün oda sakinlerini uyandırmama sebep olmuştur.

  "git soğan doğra

  yiit1980 "
 • kafa siken cevaptır. mına koyim ne çene varmış arkadaş. ekran başında hipnotize oldum resmen.

  bu kıza en güzel cevap yine bir youtube fedaisinden gelmiştir. "bu kızın aynısından bizim lise doneminde de vardı.. kompozisyon dersinde 2 tane ek sayfa isterdi amk.."
 • nereden baksan 10 dakika boyunca tahminimce doğaçlama konuşan bir veledin hezeyanı... e be kızım şu salak oğlan yerine işe yarar şeyler takip etseydin de 10 dakika onun hakkında konuşsaydın "küçük dahi youtube'da izleyinnnnnnnn :)))" diye videoların dolaşırdı.
 • burada veya youtube sayfasında o kızla acımasızca dalga geçenlere bir çift lafım var. o bir çocuk. herhangi bir konuda bir yetişkinin asla anlayamayacağı kadar yoğun bir duygu ve büyük heyecan yaşaması, dolu dolu konuşması kadar normal bir şey yok. bu acımasız yorumlarınızla bu kadar genç bir insanı hayata küstürebileceğinizin, bazı durumlarda intihara kadar sürükleyebileceğinizin farkında bile olmayabilir misiniz gerçekten? acımasızlığınız kesin de aptallığınıza mı yoksa kurnazlığınıza mı dayanıyor onu bilmiyorum. her durumda ağzınıza sıçayım.

  okan bayülgen bu kızla dalga geçerse onun da ağzına sıçayım.
 • kız öyle bi anlattı ki justin istese veririm o noktaya geldim.

  "hayaller zamanı gelince olur.."