şükela:  tümü | bugün soru sor
 • biraz karıştırınca gayet güzel yazılarına rastlanıyor. ayrıca ekşi sözlükten bahseden yazarlardan olmuştur. (muhabirkedi isimli suser arkadaş sayesinde tanidim)

  haydi şimdi hep beraber hakkında bir sürü entry girelim.

  yıllar sonra gelen edit: iki üç gündür bu entry oylanınca böyle bir başlık açmış oldugumu gördüm. "bu kim la? inşallah rasim ozan kütahyalı gibi birine dönüşmemiştir" diye dua ederek kim oldugunu araştırdım. demek ki başlığı açtıktan sonra adamın hiçbir yazısını okumamışım. beni affetsin. ben de az fırsatçı göt değilmişim o yıllarda.
 • ekşisözlük ciddiye alınsın mı diye yazı yazana kadar profiline doğru dürüst dekupe edilmiş bi fotosunu koydurtmasını tavsiye ettiğim yazar. çok amatör işi duruyo.
 • ekşisözlük ciddiye alınsın mı başlıklı yazısının anlaşılmadığını düşündüğüm yazar. başlığa ve tek bi cümleye bakıp saldırıya geçenler için gelsin:

  "artık dünyada, önemli internet platformları, fevkalâde ciddiye alınıyor. çünkü dünya artık o eski; çiçek, böcek, güneş dünyasından çok daha fazlası… hakaret içeren yazılarla ilgili gereken işlemler kanun çerçevesinde yapılır; ama ekşisözlük'ü görmezden gelmek, yok saymak mümkün değildir. diyeceğim budur… "

  okuduğumuzu anlayalım, anlamayanlara anlatalım. di mi ama?

  ya da en başta, önce bi okuyalım, heyecan yapmayalım. adam bildiğin savunmuş sözlükçüleri. kaldı ki, tabi ki de ekşi sözlük bi referans olarak kabul edilemez. açıklamaya gerek var mı? sanmıyorum; ama yine de.. ödev hazırlarken mutlaka girip bi bakıyorsunuz di mi konuyla ilgili sözlüğe, arayıp tarıyorsunuz.. peki referanslar kısmına yazabiliyor musunuz? yazamıyorsunuz.

  tamam.

  öptüm bye.
 • en keyifle okuduğum spor yazarı kendisi.
 • yazilari ilk cikmaya basladigindan beri takip ettigim ve son derece begendigim bir yazardir. sadece futbol degil, sporun tum branslari hakkinda carpici yazilar yazan, genelde eski ve ya yeni yildizlarin basariya goturen ama ibretlik hikayelerini cok guzel bir dille anlatan ve okuruna bir mesaj veren yazilar yazmaktadir. ugur meleke gibi futbol-saha ici analizi yapmasa da, kanimca su anda turkiyenin 1 numarali gercek anlamda spor yazaridir.

  not: yazilarinda sık sık isvec ve goteborg'a referans yapar, gecen bir yazisinda gordum bir kac yil isvec'te yasamis, bosuna degilmis sempatim kendisine...
 • spekülasyon - propaganda değil spor ve sporcuyu yazan yazar. bu yüzden prim yapmamasının normal olduğunu, bu ülkede isim yapmasına da gerek olmadığını düşündüğüm kişidir kendisi. zira biz ve dünya, futbol ve spordan cok cok farklı şeyler anladığımızdan dolayıdır ki yazılarının değeri idrak kabiliyetimizin ve ufkumuzun cok ötesindedir.
 • usta oyuncu çetin tekindor hakkında müthiş bir yazı yazmış.

  http://www.sabah.com.tr/…11/11/30/ulkenin-de-nirosu
 • tanımam etmem, duymadım bilmiyorum fakat geçenlerde gazetede bir yazısına denk geldim, yazısında servislerin fazlalığından şikâyet etmiş, demiş ki, polisler servisleri kaldıracağı yerde onları geçen araçlarla münakaşa ediyor, büyükdere caddesinde üzerinde maslak yazan servis görmüş, metro hattı ile paralel servis hatta olur muymuş, belediye buna bir çözüm bulacakmış.

  sadece bu yazısı ile notunu verdim arkadaşın, cevapları içerisinde saklı yazının ama bu arkadaş görmüyor, sanırım hayatında hiç servis’e binmemiş, servis mantığını hiç bilmiyor, levent-maslak arası çalışan servis mi olur be arkadaşım, o büyükdere caddesinde gördüğün servisler kim bilir nerelerden geliyor. aslında çok cevap yazasım var bu arkadaşa ama gerek duymuyorum.

  http://www.sabah.com.tr/…09/istanbul-servis-cenneti
 • eric cantona'ya benziyor. cantona'nın gençliği gibi değil de, şimdiki halinin genç versiyonu gibi.
 • türkiye'nin en genç genel yayın yönetmenlerindendir.

  vizyonlu, başarılı pek sevilesi bir patrondur aynı zamanda.
  her ne kadar kişisel sebeplerden ötürü esquire'da geçirdiğim süre kendi adıma çok verimli geçmese de, ekibin yeri bende bambaşkadır. (burada uluç özcü'yü anmasak olmaz)

  özlenmiştir. fakat bütün hayırsızlığımla kendilerini hala görmeye gitmemişimdir.

  imza: stajyer