şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türkiye birinci basketbol liginde bir çok takım çalıştırmış basketbol antrenörü. yıldırımspor'u başarıyla yönetmiş, düşük bütçelerle iyi oyuncular getirip başarılı sonuçlar alabilmiştir. en son oyak reno'yu çalıştırmıştı. aynı zamanda diş hekimidir.
 • darussafakanin antrenorlugunu yapmaktadir bu sezon.
 • darüşşafakayı yoktan var eden basketbol antrenörü.. yıllardır diplerde dolanan daçka, nihayet kendisine üst sıralarda hatta ülker, efes gibi tekelleşmiş takımlara kafa tutmayada başlamıştır.. misal 11 nisan 2004 tarihindeki ülker ile yaptığı maçı 2 sayı farkla kazanmıştır..
 • (bkz: cemal nalga) skandalından sonra teknik ekibin diğer elemanları ile beraber görevine son verilen coach.
 • 104 yıllık kulübün tarihindeki en büyük skandala imza atanların başında gelen, galatasaray'a hiçbir sabotajın veremeyeceği zararı veren, yaptığı açıklamayla tüm türkiye'yle dalga geçen, tüm galatasaraylıların adeta suratına tüküren adam. halihazırda rezil olacağı kadar oldu ama yol açtığı olay kulüp çapında bir depremi tetikler, aklımıza getirmek istemediğimiz sonuçların ortaya çıkmasına sebep olursa, şimdiki durumu basketbolla sınırlı kalacağını düşündüğü için kaale almayan milyonlarca galatasaraylı'dan yiyeceği beddualar yüzünden iki cihanda bir daha belini doğrultamaz.
 • şu son açıklamalarının ardından "herkesi kör, alemi sersem sanmak" sözünü hatırlamamıza vesile olmuş kişi. vallahi bravo!

  galatasaraylılar bu yapılanı asla unutmayacak.
 • yaptığı açıklama gerçekten sempatiktir. valla bak:

  bi kere milli demiş, milli demek türk milleti demektir. türk milleti tüm milletlerin en üstünü, en muhteşemi, bizim milletimizdir. şüphesiz her şeyin en iyisini hakeder. o yüzden biri milli dedi mi sorun yoktur, haklıdır, her şey şahanedir. biz metin milli'yi boşuna mı sevdik bunca sene?

  sonracıma içine girdiği psikolojiden bahsetmiş. adam bilimsel, şuna bak. koskoca psikolojiye girmiş. ruh haline de girdiğini içtenlikle belirtmiş. hem bilimsel, hem içten. çok da düşünceli, zira "içine girdiğimiz psikoloji ve ruh hali" demiş. psikoloji biliminin adını ruh hali anlamında kullanan şuursuz zevattan biri olmadığını anlayalım, rahatlayalım diye demiş. hem bilimsel, hem içten, hem düşünceli. biz bilimsel, içten ve düşünceli insanları severiz. mehmet öz, anyone?

  son olarak da, dürüst bir insan kendisi. hata yaptık demiş, kabahati üstlenmiş; delikanlı gibi suçunu kabul etmiş. kimseyi - ne kulübü, ne de basketbol şubesi başkanı yiğit şardan'ı - töhmet altında bırakmamış böylece. başı dik, alnı açık, dürüst bir insan. üstüne üstlük, duygularının esirinde kalmış; mağdur bir anlamda. yani nedir? delikanlı bir mağdur kendisi.

  biz delikanlı mağdurları da severiz. buna örnek vermiyorum, her gün televizyonda.
 • 104 yıllık bir camiayı rezil etmenin cezası olarak 3 yıl hak mahrumiyeti almış adam. bir de liseliymiş kendisi. ahlak derslerine bedenci giriyordu herhalde kendisi okuldayken.