şükela:  tümü | bugün
 • bu başlıkta yer alan içeriklere istanbul 13. sulh ceza hakimliği'nin 08/11/2016 tarihli ve 2016/45 d. iş sayılı kararı uyarınca erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
 • entrylerini sildirenler kervanına katılmış ama kim olduğunu hatırlayamadım.
 • google görselleri sayesinde kim olduğunu hatırladım. hatırlamasam da olurdu :/
 • bir oyundaki oyunculuğu için övgüler dizmişim adam mahkeme kararıyla sildirmiş. değişik kafası olan bir adam.
 • yıllar önceki best tv döneminden hatırlarım, çok da severdim, gülerdim, eğlenirdim programını izlerken. sevimli bir tombiş idi gözümde. gel gör ki eleştiriye tahammülü olmayan kompleksli bir insanmış, sildirmiş ne varsa. bütün sempatim gitti. seneler geçti, herşey eskidi, değişti, vasatlaştı ve tükendi. ismi geçen bu arkadaş gibi.
 • bu sabah miami-chicago maçı arasında kendisinin okan karacan ile max vip adlı programına rast geldim. 2 kadın bir erkek 3 oyuncuyla tiyatro hakkında konuşuyorlardı. sonra konu sözlüklere geldi ve '' bu internette sözlükler varya, ben onların neye hizmet ettiğini anlamıyorum yani toplumda bu sözlüklerin ne gibi bir görevi var? 16-17 yaşında çocuklar bunlar, girip girip insanlar hakkında saçma şeyler yazıyorlar'' minvalinden bir laf etti. şimdi kendisinin bu sorusuna izniniz olursa cevap vermek istiyorum. sözlükler aslında gizli, çeşitli ritüelleri olan büyük bir örgüttür. asıl amacı tamamen kendi adamlarına piyasada yer bulmak için diğerleri hakkında internette karalayıcı yazılar yazmaktır. sosyal bilinç oluşturmakla alakalı hiçbir kaygısı yoktur sözlüklerin. ve birgün dünya sözlüklerin hegemonyası altına girince o dünyada okan karacan'a yer var mı büyük kurul toplanıp karar verecektir. kusura bakmayın bunu da burdan okan karacan için açıklayayım dedim.

  edit: uzun zaman önce yazdığım bu hakaret veya başkaca bir kanun dışılık içermeyen esprli entryyi sildirmiş. zaten sinirler bozuk uğraşmayayım dedim ama dayanamadım.
 • cocukluk askim.

  ortaokuldan beri, tee best fm doneminden beri kendisine cok seviyeli duygular besliyorum. o zamanlar ayda 1 kez falan programina baglanir sohbet ederdim. soyadimla dalga geciyordu hatta ama kizamiyordum bile. *

  cilgin dersane'deki sapsal rolu bile sogutamadi beni ondan. *

  simdi yillar sonra biraz stalk'layayim dedim, evlenmis barklanmis.

  arka fonda gelin olmus gidiyorsun caliyor.*