• okan karacanin kişiliğine güvenip niye ticaret yapar ki insan? zaten tipinde meymenet yok amk ayısının ne diye güvenip ticarete giriyorsunuz? ne yapmiski bu herif turkiyede de size böylesine güven verdi. sanatçı mi? değil. medyatik mi ? değil. kim olm bu? kanun dışı halledeceksiniz artik çünkü eliniz de ne senet var ne teminat. geçmiş olsun.
  • 10 üzerinden 10 dur puanım. evet senet, sözleşme çek gerekir ama söz de vardır.nefret ediyorum böyle mahluklardan.dünyayı kirletenlerden.sözün hükmünü hiçe sayanlardan
    maşallahla inşallah arasına çıkarlarını sokuşturan.
    hiçbir şey yapmadan refah içinde gurursuz yaşayan.
    hiçbir şey vermeden hep almaya çalışanlar.
    ahlaksızlık ile allahsızlık arasında dolanıp duran.
    yeni trend bu!
  • lan sanki senet evrak alınca para tahsil edilebiliyor. bu ülkede biri borcunu ödemek istemezse ve yüzsüzse ödemez, kimse de bi sikim yapmıyor.

ben olsam 7 sülalemi toplayıp o köfteciye götürür, hesap ödemeden çıkardım. 5-6 şubesi varmış bir de her hafta başka şubeye giderdim.
  • okan karacan'a ismi billinen biri diye güvenmekle yapılan bir hata var ama iddia doğruysa suç vardır ve hatalı ile suçluyu ayıramayanlar var. yazarın senet sepet yapmaması, okan karacan'ın yaptığını haklı mı çıkarıyor?

hata başka şeydir arkadaşlar. borcunu ödememek hata değildir. kasıtlıdır. borcunu ödemeyip kaçanı, sosyal medyada engelleyeni bir kenara atıp da görmezden gelen kafalar varsa, unutmasınlar ki, dünyanın en akıllı bireyleri dahi hata yapar. onlar da bir gün yapacaktır. suçluyu haklı çıkarmanın alemi yok. ben olsam, okan karacan'a güvenmezdim. anamdan doğmuş değil. kendisini de sevmem. evet bu olay rezalettir.
  • düşük maaşlı plaza işçileri başlığa üşüşmüş "kapora almadan o kadar paralı iş yapılır mı, sözle iş olur mu" geyiğine bağlamış bile. arkadaşım siz kimsiniz? bu ülkedeki ticarete dair tecrübeniz ne sizin? sırf konuşmak için yorum yapmaya bayılıyorsunuz. tüm ticari işler dediğiniz gibi ver parayı al malı, at imzayı yapayım işini şeklinde mi oluyor sanıyorsunuz. her şey öyle kitapta yazan gibi olmuyor işte. ticaretle alakanız kafede hesap ödemek avm'den alışveriş yapmak olduğu için böyle sanmanız da normal tabii.
    öyle kolay mı emeğe çökmek. elbet hesabı görülür bunun. ilgili arkadaşa geçmiş olsun diyorum.
  • piyasaya iş yapmama sebeplerimizden biri. zaman geliyor karşılıklı güven çerçevesinde (hele ki tanınmış bi yüzle) karşılıklı "evraklaşılmıyor".

geçmiş olsun, sevgili mesletaşım. umarım sözleşmeniz vardır.
  • maalesef ilgili şahsın borcuna sadık olmaması ile ilgili olarak benim de bir tecrübem bulunmaktadır.
  • an itibari ile kendisi sosyal hesaplarının başına oturmuş yazılanları siliyor. hatta gözdağı vermek ya da tehdit etmek maksadıyla savcı hakim tanıdıkları ile paylaşım yapıyor. borç diyeni engelliyor.
  • en son kaç yıl önce televizyonda gördün kardeş bu adamı da tanınmış diyorsun. onu da geçtim yahu bu dubanın sıfatında bakıp nasıl güven duyar insan. kusura bakma sen hak etmişsin kardeş.

bu arada okan karacan instagramda yazılan olumsuz mesajları anında siliyor. siz de deneyin çok zevkli.*
  • marka sahibi türkpatent tarafında '' gastro kültürel mekan işletmeciliği sağlık ve turizm anonim şirketi (6524345)'' .

üstelik tanınmış marka başvurusunda bulunmuşlar.yapabilceğin notere gidip ihtar çektirmek daha sonrasında ise türkpatent'e başvurup markasının tescil hakkını elinden almasını sağlamak.tescil ücretini de ödememişler.marka müddete düşebilir. ben senin yerinde olsam gider markaya başvururum aynı sınıftan :)
hesabın var mı? giriş yap