şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "herkese merhaba arkadaşlar" girişiyle youtube da fitness, erkek bakımı hakkında vlog çeken ergenimsi adam.

1994 doğumlu, yeditepe üniversitesi nde yönetim bilişim sistemleri bölümünde okuyormuş.
  • çok efendi bir youtuber.

severek takip ediyorum.
  • yakışıklı bir youtuber. fitness videolarından çok erkek bakım videolarından ziyadesiyle faydalanıyorum efenim.
  • sonunda t yok
  • erkek bakımı nedir a.koyayım.iyice karı kılıklı oldunuz hee.
  • galiba sonunda t yok
  • 94 doğumlu hayat dersleri veren çocuk. bir de kaslarını göstermek için küçük beden tişört giymekten vazgeçmeli.
  • efendi ve mütevazi adam. muhabbeti eğlenceli gözüküyor. gerçek hayatta geyik muhabbeti yapılabilecek kanka tiplerden. seviliyosun kardeşim :) *
  • youtube aleminde belkide pek rastlanılmayacak kadar efendi, düzgün, temiz ve kendini son derece başarılı bir şekilde ifade eden arkadaştır. kanalındaki videoları life style, kişisel bakım, erkek bakımı, spor ve sporcu beslenmesi gibi konulara çektiği videolarla devam ettiriyor. pek bakımlı olan biri olmamama rağmen ben bile çektiği videoları bir şeyler yakalamak amaçlı izliyorsam, bakımına düşkün hemcinslerim için son derece verimli bir kanaldır. buraya kadar her şey okey ama şimdi yukarılardaki bir entry'ye giricem, bismillah ;

yav arkadaş, erkek bakımı nedir ? iyice karı kılıklı oldunuz demiş bir hırdavat. ulan lale, fırçalamadığın dişlerin, yapmadığın bakımın, taramadığın saçın ve sıkmadığın deodorantlı haline bizleri maruz bıraktığınız yetmiyormuş gibi bir de kalkıp bunun aksini hayat duruşu olarak baz alan, son derece efendi, jilet gibi bir delikanlıya karı kılıklı diyorsunuz. adamlık, sizin için yattığınız kadın sayısı ile eşdeğer olduğu için sizlerin kriterlerini karşılamıyor olabilir aynen ama bunu yaparken, maputuna kadar jiletle girip, adamlıktan dem vuran sizler, burada erkeklik dersi vereceksiniz öyle mi ? hassiktir ordan derler adama.

bakımlı olmanın hala tek bir cinsiyete mahsus bir durum olduğu düşüncesine sahip olan insan modeli benim için ya mağarada yaşıyordur ya da magma'da. 21. yüzyılda, özellikle de metropol yaşantısında hayatını sürdüren bakımsız insanların maddi cezaya çarptırılması bile gerekirken, kendisine verilen ve içinde bedenlendiği vücuduna iyi davranan ve önem gösteren insanları seksist bir dille yermeye çalışıyorsunuz öyle mi ? hadi babacım, hadi. adamlığınız uluslararası değil, kendi sınırların çerçevesinde geçerli olabilir ancak.

on numara beş yıldır youtuber'dır. okan burayı okuyorsan aynen devam et, kralsın.
  • mahalledeki bim'den florida'daki walmart'a *
    gerçekten kendisini aşan takip edilesi ve en önemlisi samimi youtuber, bana bir kaç konuda ilham verdiği için de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.