şükela:  tümü | bugün
  • "herkese merhaba arkadaşlar" girişiyle youtube da fitness, erkek bakımı hakkında vlog çeken ergenimsi adam.

1994 doğumlu, yeditepe üniversitesi nde yönetim bilişim sistemleri bölümünde okuyormuş.
  • erkek bakım kategorisinde takip ettiğim ilk ve tek türk youtuber olmakla birlikte ürettiği içeriklerin fazlasıyla özgün ve dolu dolu olduğunu söyleyebilirim.

keratin yaptırmayı düsünüyordum uzun zamandır cesaret edemeyip, kendisinin keratin konulu videosundan cesaret alarak yaptırıp cok memnun kalmıstım. çünkü erkek saçına yaptıranı çevremde yoktu... kücük sehirde yasayınca da böyle şeylere muhtaç oluyor hep insan.

keratin disinda kas alımı, evde sakal kesimi, saç nasıl fönlenir vs. gibi benim zaten önceden bildiğim ama bilmeyenlerin isine yarayacak içerikler de mevcut.

bu arada erkek bakım dediğime bakmayın, daha genel videolar da var. özellikle spor hakkında olanları her kesime hitap eder cinsten.

kanalına abone oldugumda 2k abonesi varken şimdilerde 90kları görmüş olması da mutlu eden bir detay oldu...
  • çok efendi bir youtuber.

severek takip ediyorum.
  • yakışıklı bir youtuber. fitness videolarından çok erkek bakım videolarından ziyadesiyle faydalanıyorum efenim.
  • sonunda t yok
  • erkek bakımı nedir a.koyayım.iyice karı kılıklı oldunuz hee.
  • galiba sonunda t yok
  • youtube'da amerika, vücut geliştirme ve erkek bakımı hakkında bilgiler veren güzel insan, ayrıca kardeşi sema serbes de kendisi gibi youtuber'dır.

https://www.youtube.com/…nw-4plrpbydt6ylyzig/videos
  • 94 doğumlu hayat dersleri veren çocuk. bir de kaslarını göstermek için küçük beden tişört giymekten vazgeçmeli.
  • efendi ve mütevazi adam. muhabbeti eğlenceli gözüküyor. gerçek hayatta geyik muhabbeti yapılabilecek kanka tiplerden. seviliyosun kardeşim :) *