şükela:  tümü | bugün
 • android ve ios sürümü olan, bağımlılık yapan bir okey oyunu. oyunun bir ellik olması ve her el sonunda yeniden başlatılması, birisi oyundan çıkıp gittiğinde elin bozulmaması, ortaya koyulan paranın bir kısmının kasada birikmesi ve okey atan ya da çifte biten kişinin kasayı da alması gibi güzel yanları mevcut. online sayısı da oldukça fazla. facebook bağlantısı isteyen bir oyun. okey sevenler için birebir.
 • hatun kaldirma yeridir.
  isi gucu birakmis muhendisler, doktorlar falan takiliyormus hep.
  sevgilim burdan bi kizla gece gunduz yazisip surekli okey oynuyor mesela,
  ben de buradan yeni sevgili arayisi icerisine girecegim artik nick diye bir sey varsa fioreye benzer bir seyler olacaktir, tanisip kaynasabilir, sabahlara kadar konusup okey oynayabiliriz, duyurulur.

  saka gibi.
 • bence bu oyundaki en büyük eksiklik biri kazanınca aa bak tek taşa kalmıştım veya tüh ya ne de güzel dizmiştim vs diyerek elini gösteremiyor olman.

  onun dışında bildiğin okey işte.

  bir de hakikaten cok erkek var burda ve kız olmak çok komik.
  illa ki ilgileniyorlar ve eğlenmek için süper.
 • telefonumun ekranını kırmama sebep olan oyun

  ulan elim zaten bitmiş okey atarak biticem kasada birikeni alacam yanımdaki lale taş versin adam bitsin vay anasını ..
 • dolandırıcılık üzerine kurulmuş bir oyun.
  çip satın alırsan sistem bir süre dizili ıskatalar veriyor. peş peşe kazandırıyor, sonra bu defa rakiplere hazır elleri gönderip sana arka arkaya oyun kaybettirerek çiplerini yiyor.
  ya da çok yüksek bahisli bir oyunda sen tam bitecek iken bağlantıyı yavaşlatıp sana taş açtırmıyor.
  bir de sms ile çip satın aldığı halde sistemine yükleme yapılmayanlar, oyundan engellenenler, parası iç olanlar var.
  tüm bunlara rağmen hala 150 - 200 tl yatırıp çip alan salaklar herhalde en çok bu ülkededir.
 • annemin hırsla oynadığını görüp "ulan ne var bu okeyde bu kadar" diye oynamaya başlayıp bağımlısı olduğum oyun. çip sistemli olması insanda kazanma isteği yaratıyor istemsiz olarak. hiç bulaşmayın.
 • aptal bir uygulama... oyuna aptal demiyorum elbette. bildiğimiz okey işte. fakat işin ilginç bir tarafı admin/yönetici durduk yere sebepsiz banlayabiliyor seni.

  hikaye şöyle, okey plus denen oyunu fake bir hesaptan zaman geçirmek için oynuyorum ara sıra. kazandığım her el sonrası masa büyütüp, tüm chipleri gömüyorum. bir ara şansım bayağı yaver gitti, bir de hesap kız hesabı olunca yavşayan bir kaç eleman da olunca elleri hep bitirdim. fakat kesinlikle şu taşı at, bu taşı at demedim. bayağı puan yaptım. aniden bir baktım "hesabınız chip transferi yüzünden banlanmıştır" uyarısı verdi.

  sonuç olarak bu oyuna para kaptıran gerizekalıdır. güvenilmez yöneticilere sahip bir uygulama işte.
 • bit yeniği aradığım oyun platformu.

  hile, sahtekarlık, düzenbazlık ne ararsanız var.

  nasıl bir algoritma ile kod yazmışlarsa o kadar oynadım ve belli bir rakamı geçemedim ve hep kaybetme üzerine kurulu bir oyun.

  karşı taraf 1 dakika içerisinde oyunu bitiyor resmen. aynı zamanda da böyle olması son derece sinir bozucu bir durumu ortaya sergiliyor.

  kısacası bulaşmamanızı öneririm. hırs yaptırıp daha çok kaybettirir.
 • zynga kapsamına geçmiş oyun sitesi.