şükela:  tümü | bugün
510 entry daha
 • takaslar sonrasi 45 tane yeni picke sahip olan takim:

  2020 1st-rd draft pick via den
  2021 1st-rd via mıa
  2021 1st-rd swap via hou
  2022 1st-rd via la
  2023 1st-rd swap via la
  2023 1st-rd via mıa
  2024 1st-rd via la
  2024 1st rd via hou
  2025 1st-rd swap via la
  2025 1st-rd swap via hou
  2026 1st-rd via la
  2026 1st-rd via hou

  simdi isi gucu birakip butun kolej scoutlarini ise almalilar.
 • cok da fazla guc kaybetmeden 8 tane birinci tur draft hakki, 4 tane draft hakki degistirme hakki elde etmenin yani sira kadrosunu yenileyen takim.

  chris paul-shai-?-gallinari-adams

  ek olarak dennis schroeder artik gereksiz bir hale geldi(takimda felton dahil 4 pg oldu). onu da sutor bir uc numara ile takaslayabilirlerse guzel olur. sam presti ondan da bir draft hakki almaya calisir gibi geliyor.

  ote yandan gallinari'nin kontrati seneye bitiyor, nasil bir yol haritasi izleyecekler bilmiyorum. ama bu takim shai'nin etrafina yapilanmali.

  edit: woolrock uyardi felton fa imis. yine de 3 kaliteli guard fazla gibi. schroeder takas edilip felton alinabilir bench'te oturmasi icin.
 • westbrook takasi ile nba finali oynadiklari 2011-2012 sezonundaki tum kadronun artik ya emekli ya baska takim sporculari oldugu takim. yeniden yapilanmalari umarim cabuk ve basarili olur.
 • adamlar dağıt dağıt sıfırlayamadı kadroyu, ne bereketli kadroymuş. günün sonunda sayısız draft hakkı ve halen playoff yapabilen bur takım kalabilir.

  neyse, şimdi de chris paul 'a müşteri bakmak lazım.
 • seattle dan oklahoma ya satilirken herhalde 40 yil anlasma yaptilar. 3 super star vericez, sonra da picklere bogacaz sizi diye.

  tecavuz ettiler dun houstona. ben o takasi yapmazdim hou yoneticisi olsam. cok sacma.

  ayrica his satilmayabilirmis seattle. bildigin charlotte hornets oldular. simdi superstarlarda gittigine gore gecmis olsun.
 • dünkü houston takasında pek bir övülüyor sağda solda, ama öyle çok da avantajlı bir takas yapmış olduklarını sanmıyorum.

  aldıkları 1. tur hakları 5 ve 7 sene sonrasına ait, ölme eşeğim ölme. 2 tane de swap hakkı almışlar da, 2021'de houston'ın üstünde tamamlamaları mümkün değil. o swap laf olsun diye yani, öteki de 2024'te.

  öte yandan gönderdikleri adam, ne kadar eleştirilse de, prime döneminde bir westbrook. aldıkları adam, 34 yaşındaki senenin yarısını sakat geçirmeye başlaya ven pili bitmek üzere olan chris paul. kontrat açısından da avantaj yok, sadece paul'un kontratı bir sene önce bitiyor. (o da westbrook opsiyonunu kullanırsa)

  houston bence bu takasla önümüzdeki 2 senenin en önemli şampiyonluk adayı oldu.
 • eveet sonunda westbrook da gitti. en başta gitmesi gereken en son gidince elde kd, harden kimse kalmadı.
 • efsane şekilde yapılanmaya, tankinge giden takım daha da ellerinde muhtemelen heat'e iteleyecekleri chris paul var. 8 draft hakları var ve rezalet bir kadroya sahipler muhtemelen 1-2 draft hakkı da heat'ten koparırlar. chris paul direkt olarak okc'den takasını istedi dün.

  diğer takımlar için hâlâ draft hakkı koparabilecekleri oyunculara sahipler. adams, roberson, noel, schröder. şayet bu isimleri de ellerinden çıkarabilirlerse bir şekilde phila'nın 2016'daki efsanevi 9-72'lik sezonunu bu sene tekrar oklahoma'da izleyebiliriz.

  nba'de şampiyonluğa oynayamıyorsan, elindeki oyuncularla bir yere varamayacağını düşünüyorsan en mantıklı hamle tanking, drafta yatma hamlesidir. bakalım 2000'lerin sonunda kurdukları efsane durant, westbrook, ibaka, harden tarzı bir kadro daha kurabilecekler mi? şahane bir kadroydu ancak herkes çok gençti. tekrarı gelir mi? gelecek draft sınıfları yetenek olarak zenginse neden olmasın?
 • dünya kadar draft hakkı+ sam presti'ye sahip takım.

  mesele draftan seçim yapmaksa nba'de
  en iyi gm'lerden biri kendisidir.
3 entry daha