şükela:  tümü | bugün
 • çindeki kadim türk piramitleri'ne ait önümüzdeki günlerde ortalığı sallayabilme ihtimali olan bilgiler edinen yazar.

  tek cümlelik bir spoiler isterseniz: oğuz kaan'ın mezarı, türklerin şifa konusunda geldikleri aşamalar ve tabletlerden oluşan ön-türk kütüphaneleri denilebilir.

  http://www.netpano.com/haber/4061/
 • an itibariyle haberturk tv'de konuk yazar. ama neden takma bıyık kullandığını hala anlamadım.
 • cagimizin en onemli arastirmacilarindan, turk'un nuru, gercek aydin. zen ustasi cinlilerin arasindan siyrilip turk'un piramitlerini oguz kagan'in torunlarina geri kazandiran buyuk dusunur. tek calismasi bu da degil. zamaninda hitler'in buyuk israil devletini kurmak icin yahudilere yardim ettigini, yahudiler'in de hitler'in cesedini mumyalattiklarini ortaya cikarmis. tanri turk'u korusun!

  http://www.netpano.com/makale/?makale=447
 • "çin'deki piramitlerde ay-yıldız ve kurt başı" görmüs. granitten bir heykelde oğuz kağan'ı kesfetmis.
  adam cin'e kadar gidip meslek askina karanlik, tehlikeli magaralara inmis, döndügünde halkimiz cahil kalmasin diye kamuyu bilgilendirmis.
  bilim adami dedigin böyle olur iste. 2010 nobel ödülü adayim.

  http://www.acikgazete.com/…-kurt-basi.htm?aid=34630
 • öyle böyle değil, kafası baya baya güzel bir abimiz. bunu ,son yaptığını iddia ettiği "bu atanız oğuz kağanın temsili suretidir beyim ccc" içerikli über araştırmasına dayanarak söylemiyorum. (daha doğrusu sadece buna dayanarak söylemiyorum) kendisinin nasıl güzel bir kafaya sahip olduğunu anlamak için eski yazılarını, kitaplarını falan bulup nelerden bahsediyor acaba diye bakmak yeterli. yani diyorum ki, adamı ve çapını bilip, ondan sonra ona göre dikkate almak gerekir bu abimizi.
 • mirşanilere umut aşılamış galiba. dönen muhabbetten onu çıkardım:)
 • inandırıcı olmak için kendini daha iyi yetiştirmesi ve daha çok araştırıp daha fazla öğrenmesi gereken adam. bıyıklarına gösterdiği özeni bilgi-belge taramasında da gösterse belki inandıkları için daha faydalı olabilir..
 • hurafe dönergeci.

  öncelikle bir ingiliz takımının logosundaki ay yıldız ile ilgili iddiası:
  (bkz: portsmouth fc/@pilavustu bilgisayar) veya http://spor.milliyet.com.tr/…10/1221823/default.htm

  (bkz: portsmouth fc/@poturgilinpotur)
 • türklerin tarih başından beri tek tanrılı bir inanışa sahip olduğunu ve yine türklerin şamanizme hiçbir zaman inanmadıklarını ve hatta şaman inancının asya topraklarında var olmadığını söylemektedir. hadi diyelim, türklerle ilgili kısımlar doğru olsun... sonuncu iddiası yüzünden moğollar, çinliler hatta japonlar kovarlar adamı hocam.. aman diyeyim...