şükela:  tümü | bugün
  • senelerdir mizahla uğraşan bir insan kendisi. 4 yıl boyunca uykusuz'da bir şeyler duydum köşesine espri bulmuş. cansın çağlar'a espri bulmuş. 100 bölüm civarı heberler dizisinde senaristlik yapmış. askerden dönüşte de stand up'a başlamış. bir yandan kamera arkası işlerine de el atmış durumda. çok yönlü bir mizahçı kendisi.

kendisine sordum sonra nasıl başladın ne alaka diye, izmir'de 200 kişinin katıldığı bir stand up yarışmasına katılmış. orada birinci olmuş. sonra sevmiş bu işi galiba. hayırlısı olsun, yolu açık olsun.

ben ilk defa bkm mutfak sahne'de izledim. oradaki açık mikrofon'da sahneye çıktı. baya anıra anıra gülmüştüm onu hatırlıyorum.
  • kalt'taki her hafta yeni bir fıkra serisiyle tanıştığım ve sevdiğim adam. komik değil diyenlere aldanmasın bence gayet orjinal ve komiktir. aynen devam.
  • kalt'in paylaştığı videosu gerçekten takdire şayan. kendini kasmadan anlattığı için beğendim biraz da.

ben kalkamazsam siz başlayın..evet arkadaşlar, bu hafta da fıkramızın sonuna geldik..hgdhasgas :d

o mimikler birden bire nasıl değişiyor. *
  • kalt'ta kendisi ve ayrıca açık büfe youtube kanalında tuna kalınsaz ile beraber yardırmaktadır, yarmaktadır. bizi güldürdükleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum zira bu aralar çok fazla ihtiyaç duyuyoruz. *
  • değişik bir tarzı var. yani ne biliyim, stand up yaparken çok fazla vücut dilini kullanmıyor. mesela benim izlediğim videosunda (güldür güldür) yerinden hiç kalkmadan anlattı. ses tonu ve tarzı daha çok radyo programcısı gibi. ama güzel.

aldatmakla ilgili hiç komik olmayan bişeyler geveledi. o kısım haricinde başarılı buldum. yolu açık olsun.
  • tuna kalınsaz ve özellikle doğu demirkol aldı yürürken kendisi neler yapıyor merak ettirmiş komedyen.