• bi tiyatrocu markasiydi bir zamanlar..
  • sanki gencler'le cikmi$ti piyasaya ilk.
  • yeditepe istanbul dizisinde berber ferhan karakterini canlandıran oyuncu, iyi aktör
  • bir prodüksyonun oyuncunun yeteneğini ne denli etkilediğine şahit olduğum aktör.zira yeditepe istanbul dizisindeki yeteneğini başka biryerde segileyebildiğine hünüz tanık olamadım malsef.
  • bir zamanlar sabah şekerleri adlı tv programını sunarken konu futboldan açılınca söz dönüp dolaşıp hangi takımı tutuyorsunuz geyiğine geldi ve stüdyoda bulunan insanların herbiri tahmin edebileceğiniz gibi 3 istanbul takımından birini seçerek kendilerinin o takımı tuttuğunu söyledi.sıra oktay kaynarca'ya gelince "ben eskişehirsporu tutuyorum dedi." ve yine tahmin edeceğiniz gibi diğerleri bu işi çok komik buldular ve onu; "çok ayıp çok bu üç takımdan birini seçmek zorundasın yani hep güçlü ve paralı olanın yanında yer almalısın." der gibi gülerek; gerçektenmii? diyerek onun şaka yapmış olabileceği olasılığını tarttılar. ama oktay kaynarca küçüklüğünden beri eskişehirspor dan başka takım tutmadığını söyleyerek eskişehirsporlu olduğunu yineleyince konuda kapandı.
    eskişehirli olmadığı halde anadolu futbol devriminin öncüsü eskişehirspora karşı olan sevgisini hiç bir zaman yitirmeyen oktay kaynarcayı tüm kalbimle saygıyla selamlıyorum.kendisi tüm eskişehirlilerin ve ayrıca eskişehirli olmayan tüm eskişehirspor taraftarlarının kalbinde taht kurmuştur.
  • defne joy foster'in insanlarin evlerini ve dolaplarini karistirdigi programda cekmecesinden cikan jartiyeri 2 saniyede yerine geri tikan oyuncu..
  • canlandırdığı çakır rolüyle gerçek hayatı birbirine karıştırmaya başlayan insan.
  • emel müftüoğlunun "bir ümit doğmaz mı" şarkısının klibinde yılmaz erdoğandan dayak yemeye meyilli olan hovarda sevgiliyi canlandırdığını hatırladığım oyuncu.
  • 24 mayıs pazartesi itibariyle türkü ve şiir albümü müzik marketlerde yerini alacak olan oyuncu
hesabın var mı? giriş yap