şükela:  tümü | bugün
  • hadsiz birine vermiş sağlam ayardır.
    erdal tosun'un ölümü üzerine instagram'dan bir yazı paylaşan oktay kaynarca'ya çok bilmiş bir ergen "o zengin diye paylaşıyorsun, adana'daki yurt yangınında ölen çocukları paylaşsana" yazıyor. e orta açıldığı için oktay kaynarca golü atıyor haliyle.

http://i.hizliresim.com/o0gdgk.jpg

edit:
    (bkz: yangindan kurtulan ogrencilere esya gonderiyoruz)
  • sağlam ayardır.

fakat oktay kaynarca verince samimi gelmiyor.
  • ayarın tillahıdır.
    tam doksanlıktır.

kendime not: eee arkasında koskoca erdovancığı var istediği gibi hakaret edebilir değil mi!.
  • güzel bir ayar.

ayrıca, samimiyet için her defasında söyleyene bakacaksak, bana tanrı bile samimi gelmiyor.
  • kibar adammış oktay kaynarca. ben olsam anasından girer bacısından çıkar. sonra hepsine beton döker, konuyu kapatırdım. sadece geri zekalı deyip tespitte bulunmuş.
  • internette bok atmak için ne diyeceğini şaşıran binlerce embesilden birisinin sert kayaya çarpması durumudur.

hangi düşünce ile insanlara korkunç ve bir o kadar da saçma iftiralar atıyorlar, aklım almıyor.
  • yorumda bulunan kişinin ekşi sözlük yazarı olduğu ihtimalini düşünmeden edemiyorum. sözlük cahilleri gibi bilmeden etmeden karalamalar iftira atmalar.
  • çocuk tipik ekşici gibi hissettim.
  • bir sanatçının ağzına yakışmayacak cümlelerden oluşan ayar sanılası şey. çocuk hata yapıp zevzeklik yapmış oktay kaynarca daha ayıbını yaparak "geri zekalı" demiş ve ifşa ettim seni gibi şeylerle saçmalamış.

sanatçı dediğin bu şekilde cevap vermez , tekrar bir paylaşımda bulunarak yapılan eleştirilerin bizim toplumumuza yakışmayacağını anlatarak erdal tosun'un mütevazi bir hayatının olduğunu ve hayatını idame etmek için yokluk içinde sürdürdüğü bu yaşam savaşı sırasında öldüğünü anlatsa daha pozitif ve yapıcı davranış olurdu. anlaşılan şovcu kimliğini gizleyemeden bir insanı ulu orta yerde aşağılama girişiminde bulunmuş.