şükela:  tümü | bugün
  • her sene ba$inda sen $u kol olcan sen de $u kol olcan diye secim yapilir sinif oretmeni tarafindan.ardindan ertesi hafta bi kol toplantisi olur.bir daa seni gorene hak getire...
    hatta lise 3 teyken milli egitimden gelip hangi kolsunuz diye bi anket yapmi$lardi,sinifta 1 2 denyo haric kimse sene ba$inda hangi kola girdigini hatirlamayip sallami$ti bi$eler.
  • okul takımında olunca mazeretsiz spor koluna seçilirsin ve ba$kan olursun. yoklamaları da sen yaptıgın için orda kalmak durumunda kalırsın kaabusssssss
  • zaten okuldasın ve eğitsel bir faliyetin vazgeçilmez bir üyesisin sonuçta ögrencisin
    ne gereksiz bir uğraş bulmuş bu turşu beyinliler . okuldan bezen insanın intaharı tercih etme sebebi olabilir kesinlikle
    eğitsel faliyetmiş neyine ulan faliyet senin. önce düzgün bir eğitim ver daha sonra düşünürüz faliyetleri
  • örnegin okul araç ve gereçlerini koruma kolu
  • gezi gözlem ve araştırma kolu vardır, en güzeli. gezi de yoktur gözlemde. dolayısıyla araştırma da...
  • ortaokul son sinifta satranc kolundaydim ama hala piyon nasil ilerler onu bile bilmem
  • - agir kanamali hasta var, olucek galbaa, tir ezmis onu hemen bir doktor bulun..
    - hmmm, acilin gayri ben kizilay koluyum
  • spor kolu dışındaki hemen bütün eğitsel kollar için kaçınılmaz olan,eğitsel kol tabir edilen oluşumun tamamen yeşillik olması amacıyla ders programlarına yerleştirildiğini gösteren şey..
  • trafik kolu vardır, bi bok yapmaz mesela. ama en güzeli ve sınıfın en çakallarının ortak tercihi gezi ve eğlence koludur. gezi ve eğlence düzenlersin, tama amacına uygundur.