şükela:  tümü | bugün soru sor
  • merak ettiğim insanların hali. bir insan yedisinde neyse yetmişinde de odur aslında ama değişenler de olabilir.

bizim sınıfta onur diye sapık bi çocuk vardı, her gün resim çantasıyla gelir, kızların eteğini sıra altından açarken ya da poposunu ellerken kendisini o çantayla kamufle ederdi. ta ki bana yakanana kadar. hoca buna güzel bir azar çekti, bi daha getirmedi o çantayı. sonra da okul değiştirdi. baktım geçenlerde yabancı bi kızla evlenmiş. şu yabancı kızlardaki döşü kıllı merakı ne zaman sona erecek cidden merak ediyorum. çocuğun bakışlarında bile sapıklık var çünkü hala.
  • bir tanesi şimdilerde okulda kızların eteğini açanların korkulu rüyası olarak varlığını sürdürüyor diyorlar.
  • yani başımda embesil bir arkadaş vardı o da kızlara bakıp mastürbasyon yapıyordu en son yakalandi okuldan uzaklaştırdılar, şuan masaj salonu işletiyor.

ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
  • -bi tanesi bilardo salonunda çaycılık yapıyor
    -diğeri türk telekom arena önünde karaborsacılık
    -en azılı abazan olanı bildiğim kadarıyla torbacılıktan içeride :(
    bildiklerim bunlar hakim bey
  • bir tanesi istanbul'da taksici.
  • nerdeyse sınıfımdaki tüm erkeklerdi, evlendiler çoluğa çocuğa karıştılar. ilerde oğullarına gaz verip, kızlarına seksin ayıp bi şey olduğunu anlatacaklar.
  • bir tanesi metro turizm'de muavinlerin eğitmenliğini yapıyor.
  • benim de ortaokulda tanıdığım böyle tiplerden vardı. hatta geçen teki, ''ne güzel kızımın ilerde hiç buralardan sevgilisi olmayacak. semtte herkes beni tanıyor, kırarlar kafasını'' diyordu.