şükela:  tümü | bugün soru sor
  • okuldan verilen 15 hanelik devlet sırrı türünden kodlamayla girilen bir site.
    ebeveyn olmadan çocuk hayatta üyeliğini giremez. bunun için böyle yaptıklarındanda kıllanmıyor değilim.
  • saçma sapan bir adres istekleri var. toplam 15 hane vermişler neredeyse, gidip adres yazmamı bekliyorlar. hay allahım ya !
  • ebeveyleri ne yardimci kitaplara ne google da fink atmaya muhtac birakmayacak kadar zengin bir icerige sahiptir
    hem genel konu agacim altinda mufredata paralar tum derslerin konulari siralanirken hem de derslerim basligi altinda
    yine mufredatin o haftaki programina ait;
    - konu anlatimlari
    - egitsel oyunlar
    - calisma kagitlari
    - konu testleri
    ve
    - e-kitaplar mevcuttur.

interaktif calismalar da var online sinavlar da isteyenlere.

zamaninda baki kurtulus ansiklopedisinin altini ustune getiren insanlarin agzini acik birakir.
  • online eğitim hedesi.

geleceğin eğitim sisteminin altyapıları okulistik ve benzeri siteler olacaktır.
  • her ay 600000 sınav uygulamaktadır.
  • dersi anlattıktan sonra bir de burdan dinleyin bakalım diyerekten kullandığım eğitici site. içinde hem ders anlatımı, hem oyun benzeri alıştırmalar, konu tarama testleri, çalışma kağıtları, belgeseller, kitaplar olan, ayrıca öğretmenlere ücretsiz olan faydalı bir site. öneriyorum. ben ingilizce öğretmeni olarak öğrencinin birden fazla kişinin telaffuzuna ve dili kullanımına maruz kalmasını destekliyorum. bu ve benzeri siteler öğrencileri hem fiziksel hem de zihinsel olarak aktif tutmayı sağlıyor.