şükela:  tümü | bugün
  • okumlamağı iş edinmiş kişi.
  • maaşıyla hava atan görgüsüz dana.
  • fazla alıngan ama kibar bir yazar.
  • facebook yorumu ayarında entari yazan suser.
  • yalnızca bedelli askerlikle ilgili entry’ler giren “yazar”

yazdıkları da

“bana ne lan senin işin varsa”

“bence bunların hepsin yargılanmalı”

“ağla lan ağla”

tarzı girdiler. hayır beni alakadar etmiyor da ne zaman saçma bir bedelli askerlik entry’si görsem yazarı okumluyorum. hayatında başka bir şey yok mu insan merak ediyor. ne bileyim kadınlar, edebiyat, müzik, doğa, aile, yeni yerlerin keşfi, iş-güç, hobi, hatta fobi. yok mu yani hiçbiri? ya da hobisi mi bedelliye sövmek?

bedelli çıksın çıkmasın buraya yazılanla belli olacak bir şey değil zaten o sorun da değil, iç dünyasını merak ediyorum. entrylerini okuduğum zaman sanki bedelli istiyorum diyen adam yanında olsa öldüresiye dövecek gibi geliyor.
  • askerlikle ilgili büyük bir kuyruk acısı olan yazar. yalnızca 73 entrysi var ve bunların yarısı bedelli askerlik başlığında.

bedelliyi gündeme alan partiye oy vermeyecekmiş, bunlar askerlikten soğutma konularıymış ve suçmuş falan.
  • fikriyatsız, beyinsiz bir mahlukat.
  • askerliğini yaparken travmatik anlar (boşlukları doldurun) yaşadığını düşündüğüm yazar. yoksa bir insan bedelli askerlik çıkmasın diye anca bu kadar mabadını yırtabilir.
  • hayatta insanların dikkatini çekebildiği tek şey ismini cismini saklı tuttuğu ekşisözlük'te bedelli askerlik konusunda yazdığı şeyler.

onun dışında hayatta kayda değer bir başarısı olabilir gibi durmuyor. zeka gerisi olması da kuvvetle muhtemel.
  • fazlasıyla bencillik mevcut. karakterinden ve beyninden şüphe ettiğim yazar. gerilik mevcut biraz.