• olm üniversiteleri basın önünüze çıkanı öldürün o zaman. okumuş kalmazsa şer kalmaz?

+ zaten kazanamadım amına koduklarım geberin!

millet aklını kaybetti yemin ederim. bi durun amk sakin kafayla düşünün diycek adam yok mu?
    süper söz.
  • az önce erol olçak ve oğlunun cenazesinde imamın duasında geçen cümledir. ''bilhassa okumuşların/okuyanların şerrinden sen koru'' diye dua eden imam. sanırım sabahattin zaim üniversitesi profesörü ve rektör yardımcısı 'cahil halkın varlığını arzulayan' bülent arı 'nın bir akrabası olan imam. yarın da cahil insanların devamı için selalar verilirse şaşırmayın artık bir zahmet.
    okumayın ki imam olabilesiniz siz de onun gibi, imamım sen hiç korkma zaten etraf okumamış cahil din ve devlet adamlarıyla dolu. işin ilginç yanı bu şahıslar kuran vs. de okumuyor. okusalar bilirlerdi zaten ilk emrin ''oku'' olduğunu.
  • eşimle ben de duyduk bir an anlam veremedik. bilhassa diyerek de vurgulanmış. bizi bu cahillerin şerrinden koru allahım. hepsi delirdi bi gaza geldiler ki. facebook da da cosuyorlar. biz 10 yılı aşkındir sorunsuzca oturduğumuz sokakta kolu komşu birbirimizin boğazına sarilacaz yakında. bugün dayımın oğlu akepeli enisteyle kapıştı. bir gecede mi oldu bunlar. tayyip sen nelere kadirsin. ülkemi tayyip in şerrinden koru artık allahım.
  • kusura bakmayın da arkadaş bu nasıl bir dindir, bu nasıl insanlıktır?

hiçbirinizin benimle alakası yok.

camilerden iktidar mücadelesi uğruna selalar okunur, insanlar birinin koltuğu uğruna meydanlara çağrılır. biri en yakın arkadaşının cenazesinde konuşma yaparken ağlar ama ağlarken haşhaşiler demekten de geri kalmaz. imam desen çıkar da "okumuşların şerrinden koru bizi" der.

sizi tanımlamaya benim kelime hazinem yetmiyor. yetmediği yerde de evde bağırarak tanımlıyorum sizi merak etmeyin.
  • (bkz: boko haram)
  • bir süreliğine varsa mezuniyet belgesini yırtıp diplomanın aslını ilgili bölümden almamayı gerektiren duadır.

doğru ya, merak edilen bir diploma vardı hani ne oldu ona?
  • kur-an bile (bkz: oku) diye başlıyor sen neyin kafasindasin?
    sen okumuşlara kurban ol okumuslar olmasa bu ülkede çalışan olmaz zaten
  • cahil kalmalarının/bırakmalarının uzun vadede kontrolü tekrar kaybedeceklerinin garantisi olan dua.
  • ağzından çıkanı duymayan duysada bilerek yapan imamın saçmalaması allah cezanızı verecek
  • (bkz: oku)
hesabın var mı? giriş yap