şükela:  tümü | bugün
  • en son doğan medya'nın demirörenlere satılmasıyla kanal d ve cnntürk tv kanallarıyla hürriyet ve posta gazeteleri de yandaş basının eline geçti. böylece merkez medyada okunacak gazete ve izlenecek tv kalmamış oldu. tv'de ana haberler, mitingler, canlı yayınlar hep hükümet yancılarının.
  • çok değil 2 ay önce 28 mart'ta 4,00 tl olan 1 abd doları, ki o zaman 'dolar rekora koşuyor, tarihi zirveyi gördü, allah sonumuzu hayır etsin' diyorduk, daha 2 ay olmadan 1 dolar = 4.65 tl olmuş, haberlerde ve gazetelerde manşetten son dakika girilmesi gerekiyor, merkez medya hiçbir şey yokmuş gibi davranıyor.

aralarında bariz bir mutabakat var. hepsi ses çıkarmayalım diye anlaşmış. hakkımı helal etmiyorum, haram zıkkım olsun.
  • son dönemlerde yaşadığım problem.. sağa sola bakıyorum, herkes aynı dertte.
    eskiden hürriyet'e bakar, kanal d ana haberi izlerdim. şimdilerde internetten takip edilecek gazete kalmadı. hürriyet yavaş yavaş küçük bir akit olan sabah'a benziyor. kanal d ana haber ise tamamen boş.. allahtan fox var da en azından ana haber bültenini izleyebiliyorum..

umudum seçimler. umarım tek adam rejimi sona erer, köpeklik etmeyi gazetecilik zanneden medya da bir şekilde gerçekten haber kuruluşu haline evrilir.