şükela:  tümü | bugün
  • portekiz'de görme yetisini kaybetmiş biri olarak bulunuyordum . oğlum bunu daha önce sorsaydiniz ibiza da eğleniyor olacaktım.
    i took a pill in ıbiza klibindeki koca kafa gibi dolaniyordum klüpte kafa 5 dünya .

edit :
    morsevencan isimli yazarımızın uyarması ile görme yetkisi değil görme yetisi olarak düzeltme yapıldı.

ayrıca yazar portekizli fakat kitapta portekizde geçtiği söylenmiyormuş.
    aydınlattı , teşekkürler buradan da .
  • gitarcı’da eroin bağımlısı ve hapçı arkadaşlarımla oturuyordum.
  • urras
  • 1940 nazi almanyası...
  • ben bir şamanım. ritüellerin peşindeyim.

edit: kitabın ismi soruluyor. roman değil. ismi şaman gözü.
  • izlanda.
  • mardin kızıltepe. bir otelde süryani şarabı içiyordum.

edit: yazım hatası. telefonun azizliği evet.
    uyaran arkadaşa teşekkürler.
  • bree'deki sıçrayan midilli hanında. yolgezer diye bir kolcuyla tanışıyoruz.

edit: "dünya ikiye bölünmüştür, denir tolkien'in yapıtı söz konusu olduğunda: yüzüklerin efendisini okumuş olanlar ve okuyacak olanlar."
  • ırvin yalom'un ofisinde terapi sırası bekliyor olurdum.

birazdan içeriden 120 kg ağırlığı ile betty çıkacak, her zamanki maskesiyle bana gülümseyecek ben de hafif bir tebessüm ve sanki birazdan sorguya çekilecekmişim hissi ile alnımdaki belli belirsiz sıkılganlık teri ile içeri girip merhaba diyecek olurdum...

sonra bay irvin'in karşısına geçip onun "evet debauchee" demesini bekler sonrasında içimde ne var ne yok döker, ne olacak bu memleketin halinden girer, insan sevmiyorum ben, küçük dünya kurmak istiyorum herkes üzerime geliyor diye başlar, emeklilik yaşı 65 mi olur amk diye ilave eder, oradan tekrar memleket sorunlarına geçerdim...

muhtemelen, coğrafya kaderdir diyerek, seansın sonunda dr. irvin yalom ile birlikte kör arif'in yerine içmeye giderdik...
    bilemiyorum altan....
  • neandertallerleyim, sacsiz dogan cocuklari sagliksiz diye öldürüyoruz :)