• annesiyle de problemi olduğunu itiraf ettiğine göre, tam bir ezik olduğunu çıkarabileceğimiz yaratık. (bkz: #80486261)
    şahsen bu adam için güzel ya da normal bir sıfat düşünemiyorum. toplumdan kendini tamamen soyutlanmış, hasta köpeklerin köşeye sinmesi gibi bir köşeye sinmiş, inliyor sadece.
    bi an üzülür gibi oluyor insan, hasta köpeğin kuytuda inlemesine benzetince ama yani nerde o hayvandaki masumiyet!
    insan kuduzu bu. psikopatlık, sosyopatlık mikrobunu yaymaya çalışıyor.
  • yaw author dede, mavi tavuk ve frege nicklerini eskittin şimdi buna sardın, bari author ii diye nick al da kasma bu kadar. aç kapa artema oldu yeminle.

denilesi yazar.
  • bu adamın son entryleri şunlar

kadın fakir erkeğe aşık olur mu: (#87250552)
    ilgisizlikten ayrılan kadın: (#87239725)
    elon mask: (#87236316)
    erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular: (#87236021)
    aşık olduğunu anlamak: (#87217569)
    erkeklerin penisi 100 cm olsaydı olabilecekler: (#87214253)

ve şu entrysinde demiş ki

"binlerce kitap okudum. sanat, iletişim, ekonomi, felsefe, hukuk, matematik, biyoloji, sosyoloji, psikoloji, iktisat gibi temel bilimlerde ve bunları temel alan uygulama alanlarında hatırı sayılır bilgi birikimine ve deneyime sahibim.

kadın düşmanı olarak insanların bilinçaltına zerkdilmeye çalışılan, "ağzından salyalar saçarak nefret kusan, eğitimsiz, çirkin, hödük, saldırgan, şiddet taraftarı, gelenekçi, töreci, cahil," adamlarla aramda hiçbir benzerlik yok. "

(#77254073)

binlerce kitap okuyan adamın tartıştığı konulara bak.

yalancıdır.
  • (bkz: mizojinist)
  • nick'iyle müsemma, gerçekten de okunmaz bir kişi. okumadan geçiyorum ben artık denk geldikçe. neden peki? arkadaş tam bir kadın düşmanı da ondan.
  • pek dugun sevmeyen adam.
  • the elder scrolls v skyrim başlığında bile kadınlara laf etmeyi başarabilen yazar.
    ne diyeyim.
  • frege reis artık çok daha net. çat çat vuruyor bordo bereli gibi. ya hesabı devretti ya da yoruldu. aslında tam fırsatı buldu bu yoksullukta.
  • (bkz: #135544040)

şu girisini gördükten sonra author olduğuna emin olduğum yazar. resmen kendine diss atmış.
hesabın var mı? giriş yap