şükela:  tümü | bugün
  • http://www.okuoku.com/ adresinden kitap alışverişi yapılabilen bir site.
  • 75 tl üzeri kargoyu kendisi ödeyen (ki idefix 150 tl üzerini ödüyor) yeni site.
    yeni olduğu için bir miktar çekinmiştim lakin herhangi bir sorun çıkmadan kitaplarım elime ulaştı. hatta hediye kitap bile göndermişler.
  • birbirinden güzel kimonoları online olarak alabileceğiniz bir site. giydiğinizden 1 beden daha büyük kimono sipariş edin, gelecek yıl da giyersiniz.
  • sadece isimleri ile satış yapabilen, çoğu zaman siparişteki tüm kitapları bulamayıp illa da eksik gönderen, misyonunu tamamlamış sitelere güzel bir alternatif. yeni açılmalarından kelli sitelerine ve siparişlerine için extra özenmeleri lazım gelir. fiyatlar çok çok güzel, kargo bedava da avantaj...
    yolları açık olsun
  • birkaç yıldır arayıp da hiçbir kitapçıda ve online kitap sitesinde bulamadığım la porteuse de pain adlı kitabı, iki gün içinde tedarik etmiş kitap sitesi.
  • emsalleri arasında süper uygun fiyatları ve jet hızıyla gelen kargoları ile parıldayan harikuleyt kitap sitesi.. tasarıma da bir el atarlarsa okuoku'dan kralı yok..
  • alışveriş yaptığım site ve kendilerine bu satırları yazmayı bir borç bildim
    türkiyede özellikle kaliteli bir siteyle ucuz kitabın birleşimini bu sitede gördüm temin süresi ne kadar demişlerse o sürede temin ettiler kültürtv nin %40 indirimli ama 3 ayda gelen kitapları gibi değil kesinlikle ama diğer tüm sitelerden daha ucuz umarım bu kalitelerini hiç bozmazlar

baya sonra edit: hizmet olarak degil de fiyat olarak bozmuşlar pek bir albenisi kalmadı gibi türkiye de ünlendikten sonra şımarıklığı daha çok iş yapıyor sanırım.
  • en uygun fiyatla kitap satışı yapan site. rakamsal bir örnekleme yapmak gerekirse; 94 tl'lik alışveriş yaptım, aynı kitaplar kitapyurdu'nda 121 tl, idefix'te 136 tl.

bir diğer için (bkz: kitapzen.com)

not: siparişi dün verdim yani kitaplar henüz elime geçmedi ama bir sorun çıkacağını düşünmüyorum.

bir gün sonrası için bilgilendirme notu: siparişim sabah saatlerinde elime ulaştı. 94 tl tutarındaki siparişime 30 tl değerinde hediye kitap göndermelerine çok şaştığımı belirtmek istiyorum. buradan teşekkür ediyorum kendilerine.
  • yaptığım 60 tl'lik alışverişe 15 tl değerinde bir kitap hediye göndererek beni çok mutlu eden alışveriş sitesi. işin asıl güzel yanı benim istediğim kitabı hediye olarak göndermeleri. oysa ki çok kararsız kalmıştım hangi kitabı alsam diye. bu hareketleriyle hem beni bu kararsızlıktan kurtarmışlar, hem de benim nazarımda büyük bir kredi kazanmışlardır. bu vesileyle buradan kendilerine teşekkür ediyorum.

hediye olarak istediğim kitap için:

(bkz: efrasiyab'ın hikayeleri)
  • kargoyu bedavaya getirmek için bunun için hazırlanmış kitap listesinden zevkinize göre bir kitap seçimi sunan şahane site. hem gereksiz kargo parası vermeyip hem de yeni bir kitap daha edinmek. hem de bu fiyatlarla. tek kelime ile mükemmel.