şükela:  tümü | bugün
 • yazdıkları birbirinden komik 'anelizlerle' (analiz değil tabii ki) halkımızı güldüren, parti içi ayak oyunları ve türlü çeşit dansözlük konusunda mahir bir ikili. okudukça gülüyoruz.

  (bkz: kemal okuyan)
  (bkz: aydemir güler)
 • bu ikilinin fanları "iyisin di mi papatya az kaldı" diye mesajlar atar... kastettikleri 'az kaldı' bu ikilinin fanları ve müminleri tarafından düzenlenecek olan 6 kasım toplaşmasıdır, kop adı verdikleri 'parti'lerinin (parti derken aklınıza memleket falan gelmesin bekarlığa veda partisinden hallice bir partidir) adı altında 6 kasım'da bir toplaşma düzenleyecek olan okuyan güler komedi dans ikilisi müridleri o gün, türkiye komünist partisi ismini almayı planlamaktadır. ne diyelim. (bkz: köpeklerin duası kabul olsa gökten kemik yağardı)

  'papatya'yı hakaret sanmaları ise ayrı bir insanlık trajedisidir. güzel olan her şeye düşman olan bu topluluk papatyalara da düşmandır tabii ki...
  (bkz: ya ne olacaktı)
 • bu ikilinin müritlerinden bir tanesi cismini de verelim (bkz: mavikaranlık) mesaj kutumu kendi komplekslerini sergilemek için sanat galerisi olarak kullanmaktadır.

  neyse gitmiş bu iki yeteneksiz komedyene mürit olmuş, allah vurmuş bir de ben vurmayayım.
 • ikilinin kendisi sadece komik, beceriksiz, kompleksli vs. vs.'dir ama bazı müritleri kendilerini eleştiren muhattaplarının 6 yaşındaki çocuklarına küfredebilecek tiynette insanlardır.

  müritlik insanlıktan çıkarır. (bkz: ışid)