şükela:  tümü | bugün
  • diğer şehirlerdeki konseptine oldukça yakın bir şube.

cumartesi gecesi olmasına rağmen boş. çok seviniyorum. izmirde, garsonlardan tutun badigartlara kadar hepsi, mekanın yüzde ortağıymış gibi hayvanlık yapıyordu. yine de nüfus yoğunluğundan kazanıyordu ama adanada neyse ki o kadar nüfus yoğunluğu yok. dolayısıyla mekan da dolmuyor. burdaki garsonlar iyi gibi ama yine de genel olarak zarar ediyor bu işletme. çok seviniyorum beter olsunlar.

bu arada gitar çalan bir arkadaş var. çok emek sarf ediyor o yüzden başarılı.

güncelleme: bu mekan kendine yine yakışanı yaptı. 5-6 kişilik bir arkadaş grubuyla oturduktan sonra hesabı istedik, baya geç geldi. o arada yanımızdaki boş masaları birleştiriyorlardı. bodyguard bizim masaya gözünü dikti ve uzaktan yüksek bir sesle aynen şu cümleyi kurdu: "oturmaya devam edecekseniz başka masaya geçin kalkıcaksanız da hemen kalkın"

sadece güldüm. hayır burada böyle bir durumda neden garson değil de bodyguard geliyor, burası zaten saçma. sanki orada paramla oturmuyormuşum da onlar izin vermiş de orada oturuyormuşum muamelesi nedir? aldığı maaş 1000 lira bana mekan sahibi mına koduğumun çam yarması.

oraya emek ve destek veren herkes aç kalıp sokaklarda pislikten geberip gider umarım. böyle nefret edilesi mekanlar zinciri.
  • adana’da yeme içme sektöründe franchise işi pek tutmuyor. başlığa esas mekan için de bu geçerli.

kanımca kütük gibi bir mekan bile şalter indirdikten sonra diğerlerinin akıbeti de bellidir.

tanım: azıcık aşağısı menderes olan yer.