şükela:  tümü | bugün
  • hedit: troll bi baslikti rakamlarin gercek sahis ve kurumlarla ilgisi yoktur. **

içinde bulunduğum durum.

2100 tl maaş (net) + yol + yemek kartı her şey var fakat parayla saadetin olmadığını anladım. boşuna uğraşmayın gençler. mutluluğu başka yerlerde aramak lazım.

edit: gulenler, ciddiye alanlar tum yesillendirenler sagolsun. aldigim bi mesaji paylasmak istiyorum :))

(#72497981)
    çok yüksek meblağda bir maaş alıyorsun. ne iş yaptığını sormayacağım belli ki çok gizli ve maharet gerektiren özel bir iş. naçizane tavsiyem maaşınızın bir kısmıyla bağış yapmanız veya öğrencilere burs vermeniz. çünkü insan bu şekilde davranınca mutluluk sağlayabilir ve güzel şeyler oluşturmanın etkisiyle kendini yüce hisseder, o şekilde mutlu olabilirsiniz belki de. insan ahlakı iyiyi ister diyor pyotr kropotkin. ben de onun yalancısıyım. iyi akşamlar.
    30.11.2017 20:01

tabiki cevabini verdim

someone in the gutter -> xxxxxxx: etrafimda benden para koparmaya calisan yeterince insan var zaten bir de siz baslamayin rica ederim. pyotr kropotkin kimse soyleyin bu hikayelere tokum. genede tesekkurler
    30.11.2017 20:20
  • keşke asgari ücretle çalışsaydım da içimdeki bu bohemlik bıkkınlık ve tatminsizlik olmasaydı.
  • parasızlık mutsuzluk getirir ama para mutluluk getirmez. bunun örneği olan bir olaydır.

edit: 21000 tl olarak gördüğüm entariyi bir daha okuduğumda mevzuya uyandım. söz konusu maaş parasızlığın mutsuzluk getirdiği örneklerdendir. yine de pek yanılmış sayılmam...
  • öküz gibi maaş alıp mutlu olamıyorsanız paylaşın paranızı bizim gibi öğrenciler mutlu olsun.
  • türk dizilerindeki galekterlerin büyük çoğunluğu bu gruptandır.
  • çok mu düşündün bu başlığı açmak için? hani bari 5 6 yazsaydın.
  • bayburt 'ta yaşadığı içindir. yapacak bir aktivite olmadığından sıkılıyor ve 2100 lirayı çok para zannediyordur.
  • maaş alarak mutlu olunmayacağını çok geç idrak ettim. mutluluk maaş vermekte.