• battı mı ne oldu anlamadım. 2-3 sene önceki baskıların akıllı tahta uygulamaları sitelerinde duruyor hala.

video çözümü var yazıyor kitabın üzerinde ama daha ilk sayfanın çözümünü bile yapmamışlar.

uğraşıp onca kitap basmışsınız bir zahmet hocanın birine çözdürseydiniz. ben bu kitabı nasıl önereyim öğrenciye. öğrenci gelip sormaz mı bana önerdiğiniz kitabın çözümleri açılmıyor diye? böyle büyük markalar böyle ürün çıkarıp nasıl rahat uyuyor hayret.

ben kitap bassam, üstünede çözümleri var yazsam o çözümler bitene kadar gözüme uyku girmez biri kitabı görmeden hemen çözümleri bitireyim diye.

bunlardaki rahatlık nereden geliyor anlamadım. dünya kadar marka girdi piyasaya, adı bilinen markalar böyle yaparsa piyasadan silinmeleri o kadar hızlı olur ki kendileri bile hayret eder.
  • eğitim yayıncılığı yapan bir yayınevi. web sitesi
  • öğretmen örnek kitap talebime ivedilikle yanıt verip gönderen yayıncılık. teşekkür ederim ilgililere.
  • soru bankalarını video çözümlü diye satar, kitap bitti daha çözüm göremedik, hala çözümler hazırlanacak. bir kaç düzgün firma haricinde hepsi aynı bokun laciverti, çözümleri ya çok boktan ya da hiç yok.
  • iki okyanus yayıncılık var. biri eğitim yayıncılığı yapan diğeri doğu öğretileri gibi bir diziye sahip olan. ikincisinin internet sitesi vb. bulunmuyor. kitaplarının birinde yüzlerce yazım yanlışı vardı. üşenmeyip bulduklarımı not aldım ancak bir mail adresi bile bulamadığım için kendilerine gönderemedim.
  • 7 kasım 2019 fox tv dizisi 9. bölüm son sahnede taner ölmez'in canlandırdığı otistik dr. ali vefa'nın bisiklet üzerinde, taa böbrek yataklarından gelerek dışa vurduğu isyan çığlığı ile peak yaparak izleyiciyi duygu yoğunluğunun zirvesine taşıdığı sahnede, pat diye devreye sokulup, bir buket iltifata (!) mazhar olan reklamın öznesi. kesinlikle.
hesabın var mı? giriş yap