şükela:  tümü | bugün
 • şerifali'de mahalle arasında bulunan spor merkezi.

  havuzlarındaki antrenör çocuklar gayet efendi düzgün çocuklardı ama telefon listelerindeki insanları ısrarla aramaları çok rahatsız edici

  web sitesi: http://www.okyanusfly.com/
 • tüm spor merkezleri gibi ücretlerini öğrenmek için kendileriyle muhatap olmanız gerekmektedir.
  bu seneki fiyatları bilen varsa yeşillendirebilir mi?
 • geçtiğimiz senelerde üye olduğumuz spor merkezi. en son 1.5 - 2 sene önce falan gitmiştim herhalde. evim uzak olduğu için gitmekte zorlanıyorduk. ama evin yakınındaki spor merkezinden de çok memnun kalmadığınızdan bugün aradık ve tekrar abone olmayı düşündüğümüzü söyledik. eski üye olduğumuzu söylememize rağmen hiç bir fiyat bilgisi paylaşmadılar, hizmet kapsamları değişip genişlemiş, ille de tesise gelip görmemizi ve ancak tüm kapsamı görünce fiyat verebileceklerini söylediler. zorları nedir anlamadım. biz zaten üyeydik, hizmet kapsam genişlemesi ve iyileştirme dedikleri şeyle olduğundan daha kötü hale getirmedilerse gene üye olacağız işte, biliyoruz ortamı. telefonda bile üyelik alabilecekken işimi gücümüz yok, fiyat versinler diye oraya mı gideceğiz, bir sürü programımızın olduğu tatil günü.
  hele de internet sitesinden hiç kimseyle muhatap olmadan mail hesabı açar gibi kredi kartıyla abone olabildiğin ve verdikleri şifreyle direk gidip girip kimseye sormadan konuşmadan üye olabildiğin spor merkezleri varken.