şükela:  tümü | bugün
  • ctrl + w yaptığında hoş geldin mesajına otomatik olarak karşılık verebilir. bilmeyenleri aydınlatmak kutsal bir görevdir.
  • çok tez canlı.
  • dün bana mesajdan cinsiyetimi sormak isterken şu cümleyi kurmuştur.

' sen kamil misin kezban mi ben kezbanim :)' çok tatlı bir yazardır. konuşmalarından anladığım kadarıyla.
  • cin olmadan adam çarpma sevdalısı ak yazar. yemezler.
    al bu kapı * al bu da sapı. *
  • "hadi yeter tatsızlık çıkmasın" tadında yazar, çapulcu denildiğinde alınan bir chpliymiş, biz çapulcu denildiğinde övünüyoruz halbuki. hareketimizi de hiç bir partiye mal etmiyoruz.
  • 11 ülkede bulunmuş bir yazar olarak şöyle bir entrye imza attı.

(bkz: #35106412)

bu nasıl bir aşağılık kompleksidir anlamadım. kemalistler uzaya çıkamamış ama uzaya çıkamayan işbu kemalistler türk kadının ne kadar modern, ne kadar batılı, ne kadar güzel olduklarını dünyaya ispatlamışlar. vayy be, amına koduğumun almanı fransızı iti köpeği bizi sakallı çarşaflı bilecekmiş kemalistler olmasaymış. sokarım almanına, ne sikim düşünürse düşünsün. onu mu kafaya takacağım? biz yıllarca sovyetleri öcü bilmedik mi? rus deyince aklımıza domuz-insan arası bir figür gelmedi mi? batılı ülkelerde öyle tanıtılmadı mı? işte o domuz bozmaları başlattı uzay çağını.
  • sözlüğün en naif yazarlarından biridir lakin yazdıkları nasıl batıyorsa birilerine, iyi hoplatıyor buraya kadar.
    domuz bozmaları başlatmış uzay çağını ee? sonuç?? yok... cevap vermiş olmak için şov yapıyorsan anlarım da onu da beceremiyorsan bırakacaksın bu işleri.
    "atatürk'e minnettar olmayım da imajım ne olursa olsun." sizin imajınız her şekilde belli oluyor. her yere zıplamanıza gerek yok.
  • leyla olmuş badi.