şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ek$i duyuru)
  • sozlukteki yamukluklari duzeltmek icin (bkz: f5) (bkz: ctrl-f5)
  • bana mesajla ulaşacak ilk 30 ekşi sözlük yazarı yarınki 13 eylül 2006 şebnem ferah mor ve ötesi konseri için "iki kişilik davetiye" almaya hak kazanacak. yani toplam 60 şanslı, yarın akşam beleşten eğlenecek, coşacak.

edit 1: 30 yazarı çoktan geçtik bile, lütfen artık mesaj atmayın.

edit 2: kazananlara "ok" diye mesaj attım, ilk 30'a giremeyen yaklaşık 80 yazara tek tek "olmadı olamadı" mesajı atamadığım için kusura bakmayın. kazananlar bana adları ve soyadlarını mesaj atsınlar, kimlikleriyle aşağıdaki adresten alabilirler.
    kazanların listesi şöyle:

nesilsiz
    penny
    2tam1bolu2
    ferit bocekoglu
    satine
    love lost but not forgotten
    dreamy
    gulden kale
    girlfromipanema
    she
    ronin xxx
    hunter the dayworker
    madcan
    pillibebek
    pena
    ama arkadaslar iyidir
    arkeine
    yetmislik su
    zambo sakizi
    travis and tyler durden
    fireball
    nosurprises
    b166er
    excaliboor
    jacqueline wilson
    deccal
    sky
    rainbyte
    infect
    decafeinee

biletleri almak için adres:

bkm organizasyon
    maya meridyen plaza ebulula cad. d2 blok kat 2
    akatlar istanbul

yarın saat 09:30-19:00 arasında alabilirsiniz.
  • sozluk temasi sahipleri artik css uzerindeki degi$iklikleri gorunum kismindan yapabilirler.
  • barbedwire ve tinerci isaac, 17 eylül'de evlenmişler, kutlu olsun!
  • ali kırca, avukatları aracılığıyla 11.09.2006 tarihinde yargıya başvurarak “ali kırca’ nın gizli çekim görüntüleri” ve “ali kırca pozisyonu” başlıklarına ve “ali kırca” başlığı altında var olan yazıların bir kısmına erişimin engellenmesine yönelik bir ihtiyati tedbir talebinde bulunmuş ve bu talep mahkemece yerinde görülmüştür. söz konusu karara konu sadece ekşi sözlük olmayıp, başka siteler de bu tedbir kararına konu olmuşlardır.

kadıköy 6. asliye hukuk mahkemesi tarafından verilen 2006/84 değişik iş sayılı ihtiyati tedbir kararı nedeniyle 21/09/2006 tarihi itibariyle ilgili başlıklar erişime kapatılmış ve hakkında tedbir kararı verilen sayfalar/entryler gösterimden kaldırılmıştır.

===== onemli: =====

bu süreç içerisinde ali kırca’ nın tedbir talep etmesine sebep olan malum olay hakkında başka başlıklar altına entry girilmemesi de ekşi sözlük için ciddi önem taşımaktadır. ekşi sözlük’ ü korumak adına yapılmak zorunda kalınan bu uyarıya rağmen entry girilmesi halinde bu yazıların suç veya tazminat sebebi teşkil etmese dahi tarafımızdan silinebileceğini önceden bildirmek isteriz.

bu derece katı bir uygulamaya gidilmesinin sebebi söz konusu tedbir kararının çok geniş yorumlanabilecek ve icra edilebilecek içerikte olmasıdır.

gerekli yasal süreç işlemektedir. ayrıca ali kırca’ nın avukatlarıyla da iletişim halindeyiz.

söz konusu mahkeme kararına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

http://www.flickr.com/photos/kanzuk/248262391/
    http://www.flickr.com/photos/kanzuk/248262842/
    http://www.flickr.com/photos/kanzuk/248263120/

-- av. başak purut
  • sevgili sözlük sakinleri,

ssg, bir senesini doldurmamış moderatörlere izin vermediğinden, az sonra bu tarafa bakmadığı bir anda sıvışarak gizli saklı çıkacağım geç kalmış mini tatilim sebebiyle, çarşamba günü'ne kadar gönderdiğiniz mesajlara, mesaj yoluyla ispiyonlara yanıt veremeyeceğim(zaten cevap vermiyodun diyenleri duyar gibiyim). bu sebeple, acil ihtiyaç halinde lütfen diğer moderatörlere ulaşınız, ulaştırınız.

sevgilerimle.
  • peder zickler yarin cikacak sayisindan itibaren atom dergisinde de yazacakmi$!

edit: kotulenmi$. lan sanki peder zickleri kolundan tuttum da bahadir boysal'in onune cikardim "cocuk heves etmi$ eti senin kemigi benim" demi$im.

hayir bir dergi cikip entry kotuleyenleri yayinlasa sizi de duyuracagim ama henuz kale alinan bir sanat degil sizinki. degeriniz ilerde anla$ilacak.
  • aksa ile firfiri 4 kasim'da susurluk'ta evlenmi$ler! (bkz: derin evlilik)