610 entry daha
  • kahrol düşman al sana bombe
  • burada yazılanları okudukça umarım savaş çıkmaz dediğim başlık.

muhtemelen bulunduğum rütbeden iki üstüne terfi ettirilir, aynı işi aynı kolumla yapmak için kendime ve koluma görev yazdırır dönerim, henüz yeni geldiğim dağlık vatan topraklarına.
  • tankçıyım. tank sürerim herhalde. tabi türk ordusundaki neredeyse tüm tankların motorları değiştirildiği için kağnı gibi gidiyor çok da başarı beklemeyin suç benim değil.
  • 105/155 obüs atış takım komutanı. son görevimden devam ederim diye düşünüyorum.
  • üzerime ne düşerse yaparım kardeş. her ne kadar günümüz savaş teknolojileri bire bir insan gücüne dayalı muharebeyi yok etmiş gibi görünse de askerin postalı işgal edilen topraklara basmadığı sürece ele geçirilmiş sayılmaz derdi bir abimiz. yani illaki bu kodumun düşmanı gelecek allah göstermesin. geldiklerinde de kaybedeceğimiz şey canımızdan önce malımız, namusumuz, serefimiz olacak. o yüzden ülke o an nasıl bir siyasi konjonktürde olursa olsun ben bu değerlerim için müdafaa ederim aga. her ne kadar fularlı ekşici piçler olsak da atatürk'ün hatt-ı müdafaa yoktur sath-ı müdafaa vardır, o satıh bütün vatandır sözünü biliriz evelallah..
  • ajan.
    sanırım önce nickimi değiştirmeliyim...
  • ön saflarda takım komutanı olarak görev yaparım , ecdat zamınanda ne yaptıya bizde onu yaparız ..
  • nickname’e bakınız.
  • piyon.
  • ben yayımı alıp surların üzerinde orcların gelmesini bekleyeceğim. elflerin'de yardımıyla bu işi çözeriz
339 entry daha
hesabın var mı? giriş yap