şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yozgat'tır. bu tespite yaptığım analizler, uluslararası hukuk bilgim ve işim olmaması sonucu ulaştım.

ilk önce şunu kabul etmek lazım; uzaylı da olsa insan insandır ve işgal için adamlara bir casus belli lazım. nedir bu en eski ve en geçerli casus belli? "bu diyarlara önce biz geldik." muhabbeti. işte bu uzaylıların da buna delil olarak başvurduğu yöntem ise 144p çözünürlükteki ufo görüntülerinin ta kendisidir. görüntülerin 144p olmasının asıl nedeni görüntülere çok eskiden çekilmiş imajı vermektir. (böylelikle tezimde ufo videolarının düşük çözünürlükte olmasına da mantıklı bir açıklama getirmiş oldum.)

bu videoları içimizdeki uzaylı mandacıları aracılığıyla servis ediyorlar. şu mandacıların marifetlerine bir göz atmak gerekirse:

(bkz: 23 aralık 2017 los angeles'da görülen ufo)

(bkz: malezya'da görülen ufo)

(bkz: 31 temmuz 2016 abd'de çekilen ufo kaydı)

(bkz: roswell'de çekilen ufo görüntüsü)

(bkz: 11 kasım 2014 şili'deki ufo vakası)

(bkz: kanada'ya ufo düşmesi)

(bkz: 1969'da rusya'da çekilmiş ufo görüntüleri)

(bkz: suudi arabistan'a inen ufo ve uzaylı)

ve dünyanın dört bir tarafından daha yüzlercesi, hangi birini vereyim. görüldüğü gibi bütün stratejik noktalarda çalışmalar mevcut.

yurdumuza baktığımızda da durum pek iç açıcı değil. bu sözde trollerin en son geçen yıl twitter'da #ufoattacktoturkey etiketiyle yaptığı ajanlık çalışmaları sonucu istanbul ve ankara da elimizden çıkmış oldu. ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara buradan göz atabilirsiniz.

bütün bu belgeler gösteriyor ki olası bir uzaylı istilasında sığınılacak güvenli bir liman olarak geriye bir tek yozgat kalıyor.
  • bilecik ya da bayburta gidebiliriz. nerde olduğunu biz bile bilmiyoruz. elin uzaylisi nerden bulacak.
  • (bkz: yozgat)
  • uzay gemisi
  • (bkz: şirince)

kıyamet bile uğramıyor amk memleketine. uzaylılar kesin es geçecektir.
  • uzay gemime. onlar en azından tacize karşı, haneme girmezler.
  • yıllar sonra ekşi sözlüğe kullanıcı adımla girip de bugüne tıkladığımda karşıma çıkan tuhaf başlık.
    zira az önce arrival adlı filmi izledim ve izlerken içimden "bir istila olsa nereye sığınırdım acaba" diye geçirdim. aklıma ilk gelen yer de ormandı, neden bilmiyorum gökyüzünü görmemi engelleyecek kadar yüksek ağaçların olduğu yerde kendimi güvende hissediyorum. ilkel içgüdüdür belki de.
    sonuç olarak yarım saat önce düşünüp de instagramda süslü cümlelerle paylaşsam dediğim şey başlık olmuş karşıma çıkmış, garip hisler içindeyim.
    bu arada ağaç iyidir, orman daha iyidir...
  • tbmm değildir.
  • la oğlum kendinizi bir uzaylıların yerine koyar mısınız lütfen, hiç bir gezegen hiç bir ülke kalmadı mı da türkiye'ye geldiniz istila için hadi geldiniz diyelim asrın liderinin ülkesi lan burası öyle dünya/avrupa/balkanlar falan da değil ha ''asrın'' ''vallahi kulaklarından tutar geçmişini siker atar'' o uzaylıların. ''eeeey uzaylılar yahu siz de mi bindiniz bu bay kemal'in kayığına, size de yazıklar olsun''