• bu gece yeni sezonda ilk sahnesini alan oyun... her oyun seyircinin de yönlendirmesiyle doğaçlama olarak farklı bir çehov tarzı oyun sahneleniyor. oyuncuların oyunu doğaçlama bir şekilde anlık olarak sahnede belirlenen karakterlere göre tam bir buçuk saat boyunca götürmeleri takdire şayan... ayrıca bu oyunda evren duyal’ın oyunculuğunu, kadife sesiyle söylediği şarkıyı dinlemek de çok güzeldi... iyi ki gitmişim oyuna... tiyatroya ve oyunculuğa bi kere daha aşık oldum.
  • istanbulimpro tarafından sahnelenen doğaçlama oyun. çehovyen karakterlerle çehov'un yeni bir oyunu oynandı, adı da seyirci isteği üzerine düz vodka kondu. karakterlere özellikler verildi ve çok keyifli bir oyun ortaya çıktı. oyuncu performansı ve yaratıcılık açısından çok iyiydi. özellikle evin kahyası ve kız kardeş çok başarılı idi. enteresan melodiye sahip bir çocuk şarkısı da öğrenmiş oldum sayelerinde.
    'sümüklü böcek sümüklü böcek yürüyecek, yol alacak aşıklar kavuşacak. sümüklü böcek sümüklü böcek büyüyecek adam olacak beni dövecek'
    doğaçlama unsurlar olduğundan diğer gösterimleri de merak etmekteyim maalesef. kaçırmayınız.
  • (bkz: oo seks)
  • türk erkeğini harekete geçiren cümle
hesabın var mı? giriş yap