şükela:  tümü | bugün soru sor
 • star'da yayınlanan program. bu ara mavi balina mı ne saçma sapan bi konu var onun üzerinde duruyorlar.

  balçiçek ilter inanılmaz derecede amatör bir şekilde sunuyor programı.

  bir de şu an bağlanan çocuk bariz bir şekilde yalan söylüyor ve oyunu oynadığını düşünmüyorum. bi diyo intihar falan yok, bi diyo 10. görevdeyim bi diyo görevleri hatırlamıyom. yok işte virüs atıyolar bilgisayara, gece 4.20'de kalkıp korkunç video izlemeyi kast eden soruya cevaben: 2.5-3'te kalkıyomuşum gece kendi kendime konuşuyomuşum falan abuk sabuk bi sürü şey.
 • umarım "inandığı ve savunduğu doğrular"ın olduğu bir olay yeridir.

  bundan gayrı hakkında söyleyecek bir başka sözüm olmayan ve başkalarının da söyleyecek sözünün olmasını arzu etmediğim, hadi oldu da başkalarının söyleyecek bir sözü vardı, dinlemeye gerek görmediğim bir hededir.
 • adının, "olay yeri kabataş balçiçek ilter yalancı" olarak değiştirilmesi gereken program.
 • kabataş dosyasını ne zaman inceleyecek merak ettiğim program, hazır formata da uyuyor. üstü çıplak deri eldivenli tipleri filan görsek.
 • boş beleş programlardan biri.

  sunuculuğunu da yıllardır ne iş yaptığını halen çözemediğim balçiçek hanım yapıyor.

  bir programda da balçiçek hanım incelenmeli bence, üzerinde detaylı inceleme ve araştırma yapılması gereken bir kişi kendisi. belki yaşadığı kafanın ne olduğu bu şekilde anlaşılabilir.
 • bugün rastladığım program. bir telefon bağlantısında, mavi balina oynayan arkadaşının intiharına tanık olduğunu iddia eden bir kız vardı. samimiyetsiz ve gereksiz yere seksilik kasan psikologumsu yeşim akıncı ile bu balçiçek hanım, "ay senin gözünün önünde mi intihar ettiiğğ" diye bi tizlendiler. balçiçek elini yüzüne kapattı, yaşaması planlanan birkaç saniyelik şokunu da samimiyetsiz ve figüranca yaşadı. o an mevzuya inanacağım varsa da gitti bitti. gitsin bu, bir müge tırnağı değil.
 • kabataş'tan da canlı yayın yapmasını beklediğimiz program.

  şu da olabilir tabii, programın adı "asparagas" olarak değiştirilebilir.
 • şu an kumandayı almaya o kadar üşendiğimden dolayı biraz izlemiş olduğum kayıpları bulmaya çalışan program.

  bir tane kız var, 2 aydır kayıpmış, zorla kaçırılmış. kıza telefonla ulaştılar. kızı annesiyle-ablasıyla konuşturuyorlar. konuşma aynen şu şekilde :

  kız : annee, annee (ağlıyor). nasılsın anne?
  annesi : kızım, hiç öyle oturuyorum sen ne yapıyorsun, ağlama bak kurtarıcam seni.
  kız: ben de oturuyorum anne. tamam anne. (ağlıyor)

  ek tanım : düşük bütçeli cast programı.
 • düşük bütçeli cast programı değildir. bu tür programları savunmak adına söylemiyorum bunu.

  öncelikle; olaylar adli vakalardır. polis, jandarma, savcılık bu tarz olayları zaten ihbar kabul edip harekete geçmektedir. bashi geçen kız da jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla bulunup ailesine teslim edilmiştir. yani ortada bir kast olsa kolluk güçlerini boş yere uğraştırmadan dava açılır.

  bilgi sahibi olmadan fikir beyan etmeyin.