şükela:  tümü | bugün
  • verin amk verin sarı öküzü,
    böyle başlıyor herşey zaten, sonra takımda ruh ararsınız ama, morali bozuk olduğu zaman rakibe tekme atan, maçı 8 km koşu mesafesiyle tamamlayan çingenelerden maçı çevirmesini beklersiniz.

(bkz: adamdır.)
  • umarım mehmet ekici gelmezse dahi beşiktaş'tan gider. yıllık ücretini yine biz verelim ama bir an önce tesisleri terk etsin. varsa antreman sahasında olan bitenleri,arkadaki kulis çalışmalarını bilen bir tanıdığınız sorun anlatsın size de. benim var böyle tanıdığım en az 10 tane adam. beşiktaş için şu yağan karın altında çırılçıplak 10 saat yatacak derecede deli adamlar bunlar ve olcay şahan'ın takımdaki en büyük gruplaşmaya yol açan adam olduğunu bas bas bağırıyorlar her ortamda. şenol hocamızın da olcay'ı bu yüzden takımdan şutlamaya çalıştığını anlayamamak nasıl bir seviyedir arkadaş ya.

adam yeteneksiz,adam orta yapamaz,şut çekemez,eeen zayıf futbolcuyla bile omuz omuza mücadeleye girince yüzüstü yere kapaklanıp 3 metre sürünür ve taca çıkar,gruplaşmanın allahını yapar,takımı böler ve hala ama hala "ama o çimento ama o beton ama o feda dedi ama o menemen yedi ama o müdhiş solayam dedi ama o çok komiik" diye errrgen avuntularıyla korumayın şu adamı.

beşiktaş'ın 10 numaralı formasını en kısa sürede ebediyen üzerinden çıkarması dileğiyle mevzuyu kapatıyorum.
  • hiçbir zaman duygusal olduğumu inkar etmedim ama duygularımı da hep içimde yaşadım dışarıya karşı konuşurken hep mantıklı görünmeye çalıştım.
    eğer beşiktaş'ta kalmak istiyorsa basarız bağrımıza ama duygusallık bir yere kadar şu zaman'da ne kadar kazanıyorsa beşiktaş'tan 3 te 1 ini kabul edecek. gitmek istiyorsa da yolu açık olsun yüreği güzel insan. içimiz yanacak ama ne yapalım.
    benim tercihim jübilesini yapana kadar 3 te 1 i kabul etmesi ve bize hizmet etmesi.
  • trabzonspor ile 3.5 yıl anlaşmış oyuncudur.

kaynak:ligtv
  • a spora göre trabzonspor'a gitmiştir.
  • trabzonspor'un yeni futbolcusudur. her şey için, özellikle şampiyonluk için teşekkürler olcay şahan. allah sol ayağına zeval vermesin.
  • trabzonspor'a giderek şaşırtmıştır.

eskişehirspor, göstepespor gibi takımlara gitmemiş olması çok garip.
  • fikret orman'ın trabzonspor'a attığı yüzyılın kazığı.
  • anlaşma süresi 2.5 yıla düşmüştür. umarım daha düşmez