şükela:  tümü | bugün
 • futbolcuyu sadece ayağına top geldiğinde izleyen ne kadar çok adam varmış

  topsuz koşuları ve ayağa presi ligimizde en iyi yapan oyunculardandır, amma ve lakin topu ayağına aldığında aynı kaliteyi göremedik bir türlü özellikle son vuruşlarda.

  gönderilmesinden ziyade kiralanmasını daha doğru bulduğum futbolcu.
 • son haberlere göre gitmek istemediğini açıklamış.

  umarım yalandır diyecem de bu adamın takımdan gitme ihtimali atiba dan bile zayıf amk diye bir his var içimde.

  8 yıl boyunca sol kanadı orta yapamadan işgal eden adamı yürekli vs diye bağrına basan romantik taraftarımız şimdi bu yetenek yoksununa aynı kafa ile sahip çıkıyor.

  neymiş topsuz alanda çok etkili de takımın harcı da bilmem ne....

  lan bir kere bu oyun topla oynanıyor topsuz alan ne amk.
 • "lan bir kere bu oyun topla oynanıyor topsuz alan ne amk. "

  sergio busquets, paolo maldini, ryan giggs, steven gerrard, filippo inzaghi, david trezeguet bunu beğendi.
 • ersan geçen sene bu zamanlarda gitti.

  ersanı satan şampiyonluğu satar dediler...satmadı

  ersan takımın ruhu dendi o giderse ruh bozulur dendi...bozulmadı

  ersanla rodolfo çok iyi ikili dediler..sırayla gittiler..alel-acele 2 stoper geldi üstüne oynanmamış maçlarda tosic-necip cıktı gol yemeden bitirdiler

  şimdi 3 aşağı 5 yukarı aynı şeyleri olcay için yapıyorlar..

  yapmayın agalar etmeyin agalar 1.5 milyon euro alsan sen takıma ruh olursun cin olursun peri olursun..

  şu krizde 1500 euro ya ne armalar öperler neler neler yaparlar
 • iyi niyetli olabilir, beşiktaşlı olabilir ancak beşiktaş gibi artık avrupa'da üst düzey başarı elde etmesi gereken bir takımda oynayacak kalibrede olmayan futbolcudur.

  şenol hoca da, tıpkı tolga'da olduğu gibi efendi falan diye takımda tutup ara ara kadroya alıyor ama yanlış yapıyor eğer böyle düşünüyorsa. sıfıra inemeyen, isabetli orta yüzdesi az ve uzaktan bitirici şutları olmayan bir adamın beşiktaş orta sahasında işi yoktur.

  beşiktaş'ın da alması gereken minimum 5 şampiyonluk, bir o kadar türkiye kupası ve kaldırması gereken uefa kupası var. bunlar için duygulara değil mantığa gerek var mantığa.
 • menemen menemen nereye kadar hacılar? artık biz de biraz nusret steakler veya günaydın kuyu kebabı yiyelim değil mi ama?
 • verin amk verin sarı öküzü,
  böyle başlıyor herşey zaten, sonra takımda ruh ararsınız ama, morali bozuk olduğu zaman rakibe tekme atan, maçı 8 km koşu mesafesiyle tamamlayan çingenelerden maçı çevirmesini beklersiniz.

  (bkz: adamdır.)
 • umarım mehmet ekici gelmezse dahi beşiktaş'tan gider. yıllık ücretini yine biz verelim ama bir an önce tesisleri terk etsin. varsa antreman sahasında olan bitenleri,arkadaki kulis çalışmalarını bilen bir tanıdığınız sorun anlatsın size de. benim var böyle tanıdığım en az 10 tane adam. beşiktaş için şu yağan karın altında çırılçıplak 10 saat yatacak derecede deli adamlar bunlar ve olcay şahan'ın takımdaki en büyük gruplaşmaya yol açan adam olduğunu bas bas bağırıyorlar her ortamda. şenol hocamızın da olcay'ı bu yüzden takımdan şutlamaya çalıştığını anlayamamak nasıl bir seviyedir arkadaş ya.

  adam yeteneksiz,adam orta yapamaz,şut çekemez,eeen zayıf futbolcuyla bile omuz omuza mücadeleye girince yüzüstü yere kapaklanıp 3 metre sürünür ve taca çıkar,gruplaşmanın allahını yapar,takımı böler ve hala ama hala "ama o çimento ama o beton ama o feda dedi ama o menemen yedi ama o müdhiş solayam dedi ama o çok komiik" diye errrgen avuntularıyla korumayın şu adamı.

  beşiktaş'ın 10 numaralı formasını en kısa sürede ebediyen üzerinden çıkarması dileğiyle mevzuyu kapatıyorum.
 • hiçbir zaman duygusal olduğumu inkar etmedim ama duygularımı da hep içimde yaşadım dışarıya karşı konuşurken hep mantıklı görünmeye çalıştım.
  eğer beşiktaş'ta kalmak istiyorsa basarız bağrımıza ama duygusallık bir yere kadar şu zaman'da ne kadar kazanıyorsa beşiktaş'tan 3 te 1 ini kabul edecek. gitmek istiyorsa da yolu açık olsun yüreği güzel insan. içimiz yanacak ama ne yapalım.
  benim tercihim jübilesini yapana kadar 3 te 1 i kabul etmesi ve bize hizmet etmesi.
 • trabzonspor ile 3.5 yıl anlaşmış oyuncudur.

  kaynak:ligtv