*

şükela:  tümü | bugün
 • '94 yılından beri beyoğlu eğlence hayatı içinde aktif olarak yer alan ali biber beyefendinin 5 senelik düşünün vücut bulmuş halidir.
  tabii ki uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan eşek romina hanım ve olympos kontu tito bey ve dahi tesbihli yazar - şahane insan vedat özdemiroğlu beyin de katkılarını unutmamak lazım.
 • bu aralar komik eleman ariyorlar.
  iste afisi,
  http://www.taksimoldcity.com/afis.html
 • kafanda canladirmaktansa, oturup ickini pasa pasa icip guzel guzel bir paylasim ortamini;
  alpay erdemi*, vedat ozdemiroglusu*, nice fermuar, penguen, lombak, leman, eksi sozluk ve benzeri ortamlarda yazan cizen yasayan -mesela cadisi-*insanlar ile, stand stand, up up, online online yasatan sahane mekan.
 • meydandan tünel istikametine yürürken, atlas pasajı'nı geçince istiklal'in solunda kalan ilk sokakta. karşısında balo sokak var nevizade'ye götüren. böyle seinfeldvari bi ortam var. tek kişilik bir gösteri için bayağı rahat sayılabilecek büyüklükte bir sahne, sahnenin önünde kademeli kademeli dizilmiş ekose desenli örtülü küçük masalar, üzerlerinde mumlar felan. arkada bar. fena değil. bira 5 kaat (girişteki 10 kaat bira aldırmıyor). start-up 10 diyorlar ama zagor te-nay kıyafetli, adını hatırlamadığım sempatik bi eleman 11'e doğru anca çıkıp sunuyor amatör komedyenleri sırayla ve elemanlar sahne alıyor. komikler var, sıçanlar var, kompleks kusanlar var. beğenmeyince filmlerdeki gibi "buu, öööö" falan yapabiliyoruz, orası kıyak tabii ama yerel kültürel olaylar da dönüyor izlerken. sahnedeki eleman komik olmasa bile seyirci o takdir edilesi cesareti kırmamak için alkışsız bırakmıyor felan. sevecen bi milletiz vesselam. mekanın sahibi mi işletmecisi mi bilmiyorum ama vedat özdemiroğlu da oralarda oluyor. kafa bi eleman ama geçen hafta gergindi biraz. cadı aynı sözlükteki gibi. kendine güvenli, komik, çıtıpıtı bi canımız, höööööörrr yüreklimiz. mesut diye sıkı bi eleman vardı, boy 2 metre küsur, kendisiyle dalga geçerek bayağı bir ışık saçtı. alkışsız bırakmayın sahnedekileri, boru diil yaptıkları.
 • insanlara hafta içinde türkiye'de daha önce hiç denenmemiş bir hizmeti verirken, hafta sonunda güzel canlı müzik sunan comedy club. hızla büyüyor.
 • "comedy" dışında hizmet beklenmemesi gereken yer. bunun yanında şu sıralar, yamulmuyorsam, her perşembe alpay erdem 50 dakikalık teyzelerle ilgili bir şov yapıyor. izlenmeli, daha sık gidilmeli. ayrıca pazartesi günleri tiyatro oyunu bile sergileniyor!
 • biranın gösteriyle olduğunu söyleyen bir bilet verip, biralarımızı vermeyen mekan. haftasonu biletiymiş.
 • yeni sezonda cuma günleri jukebox'ın, cumartesi günleri de nevermind'ın sahne alacağı comedy club, bar, disko.
 • carsamba gunleri kraliyet tiyatrosunun hastasiyiz adli oyunlarini oynadiklari mekan ...
 • kendine guvenen herkese sahneye çıkma olanağı tanıyan içinde güler yüz bulunduran komik mekanı.