şükela:  tümü | bugün
  • richard lloyd ve ogullari tarafindan tutun severlere bahsedilmis bir hediye. japan tobacco international tarafindan uretilir. ne cok hafif ne cok serttir ve icimi oldukca lezzetlidir.
  • golden virginia'dan daha güzel gibi geldi bana, fakat sadece bana güzel gelmiş olacak ki herkes -en azından benim çevremdekiler- golden virginia içiyo.
    tadını camel'a daha yakın buldum belki ondan sevmişimdir bilemicem.
  • yıllardır camel soft içtikten sonra bir arkadaş tavsiyesiyle aldığım, daha ilk haftasının ardından camel içmeye kalktığımda bitiremediğim tütün. can...
  • türkiyede resmi satışı olmayan vermut ile harmanlanmış ingiliz tütünü, ayrıca 50 ve 25 gram'lık 2 ayrı paket seçeneğide mevcut
  • içimi keyifli, oldukça kaliteli bir tütün. camel*dan bile iyidir.
  • bir arkadaşımın "bu ne lan böyle ahır gibi kokuyor" dediği tütün. bana göre 10 numara.
  • ilk başta çok keskin gelse de zamanla kendisine aşık eden bir kokuya sahip ingiliz tütünü. ne tür bir demlendirme işleminden geçiyorsa artık, o koku tadına da sirayet ediyor. boğazı tırmalamadığı gibi de oldukça doyurucu. sadece bir hafta bu tütünden içtiğiniz takdirde hiçbir hazır sigarayı beğenerek içemezsiniz. şu sıralar fiyatı 17-18 lira civarında.
  • bir süre golden virginia içtikten sonra keşfettiğim tütün. bana göre golden virginia'ya kıyasla içimi daha kolay ve keyiflidir. yalnız nedense kendisini kadıköy'de bir türlü bulamamaktayım. bilenleri mesaj kutumu yeşillendirmeye çağırıyorum.
  • ankarada 18 tl olmuş olan tütündür. yuh dedirtir. lanet olsun ankara tütün piyasasına.
  • istanbul'da 50 gramı 19 liraya temin edilebilmektedir.

içimi de gayet keyiflidir.