şükela:  tümü | bugün
  • golden virginia'dan daha güzel gibi geldi bana, fakat sadece bana güzel gelmiş olacak ki herkes -en azından benim çevremdekiler- golden virginia içiyo.
    tadını camel'a daha yakın buldum belki ondan sevmişimdir bilemicem.
  • yıllardır camel soft içtikten sonra bir arkadaş tavsiyesiyle aldığım, daha ilk haftasının ardından camel içmeye kalktığımda bitiremediğim tütün. can...
  • türkiyede resmi satışı olmayan vermut ile harmanlanmış ingiliz tütünü, ayrıca 50 ve 25 gram'lık 2 ayrı paket seçeneğide mevcut
  • içimi keyifli, oldukça kaliteli bir tütün. camel*dan bile iyidir.
  • bir arkadaşımın "bu ne lan böyle ahır gibi kokuyor" dediği tütün. bana göre 10 numara.
  • ilk başta çok keskin gelse de zamanla kendisine aşık eden bir kokuya sahip ingiliz tütünü. ne tür bir demlendirme işleminden geçiyorsa artık, o koku tadına da sirayet ediyor. boğazı tırmalamadığı gibi de oldukça doyurucu. sadece bir hafta bu tütünden içtiğiniz takdirde hiçbir hazır sigarayı beğenerek içemezsiniz. şu sıralar fiyatı 17-18 lira civarında.
  • bir süre golden virginia içtikten sonra keşfettiğim tütün. bana göre golden virginia'ya kıyasla içimi daha kolay ve keyiflidir. yalnız nedense kendisini kadıköy'de bir türlü bulamamaktayım. bilenleri mesaj kutumu yeşillendirmeye çağırıyorum.
  • ankarada 18 tl olmuş olan tütündür. yuh dedirtir. lanet olsun ankara tütün piyasasına.
  • istanbul'da 50 gramı 19 liraya temin edilebilmektedir.

içimi de gayet keyiflidir.
  • olmasaydı sigarayı 1 sene önce bırakırdım dediğim yaş tütündür.

normal sigara gibi üstünüzde başınızda sigara kokusu bırakmaz, eliniz, sakalınız kokmaz. (baya rekalm yaptım ya la)

eğer içecekseniz şu kağıt ile birlikte tüketmenizde yarar vardır. kağıt işlenmemiş(beyazlaştırılmamış) kağıt olduğu için neredeyse hiç koku yapmaz.