şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: joe camel)
  • dejenere olacagına rejenere olan insan..

şimdi buraya duygusal seyler yazsam, dost falan yazıp gorunmez bakınız yapsam ne komik olur dimi lan..ahahah
  • devamlı bir kaybediş içindeki emokid.

aslında "kaybettim" diye akrostiş yapıcaktım ama bunu da beceremedim.
  • (bkz: pipi)
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • arada derede kalmış ilginç breaking bad karakteri. en az walter white kadar kafası çalışır ama araba çöplüğünde çalışmayı seçmiştir.
  • orion roswell major arcana kabbalah numerology sirius sephirot holy grail knights templar philosopher's stone elders of zion ark of the covenant freemasonry stonehenge aztec ruins reptilians atlantis mu lemuria area 51 jfk assassination moon landing age of aquarius philadelphia experiment nuclear warhead 9/11 new world order dystopia imperial cult global warming men in black sleeper agent tinfoil hat vaccination grey aliens satanic ritual abuse
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: #76093083)
    aktroll olmayan adama aktroll diyerek sıçmıklarını yazan ve afrin operasyonundan ve tsk'dan rahatsız olan pkk'lı amk evladı. kısacası engelle geç.
  • küçük bir bok parçası.
  • baslik altina kilkuyruklar gelmeye baslamis asiri karizmatik aslan parcasi.

madem ki bir meselen var dediklerimle, eger kus kadar onurunuz olsa ilgili baslik altinda yahut mesajla benimle tartisirsiniz. ama yapmiyorsunuz. cunku it gibi biliyorsunuz ki hakliyim. omurganiz ancak nick altina yazip kacmaya el veriyor.

biriniz paso okulu uzatan ise yaramaz yavsak bir bebe, digeriniz ise dunya gorusu milliyetcilikten ibaret olan * ama yine de kendini aydin sanmakta sakinca gormeyen bir tatli su nihat genc'i.

sizleri cok seviyorum, kendinize iyi bakiyosunuz, optum.