şükela:  tümü | bugün
  • abd'de maine eyaletinin yaz ayları dışında pek hareketli olmayan sahil kasabası.hatta haziran ayında da çok hareketli olmadığı söylenebilir.dolaylarında ufak çaplı bir lunapark , tarihi bir iskele , iskele içinde 10larca dükkan ve aynı anda hem canlı , hem de banttan müzik yayını yapan gece klübü , golf sahaları bulunan bir kasabadır aynı zamanda.
  • 2012 yazinda wat programina katildigim kucuk kasaba. maine sinirlari icerisinde olup. boston'a trenle 2saattir. ılk kez yurtdisina seyahat ettigimden trenden inince 'kendime nereye geldik' sorusunu sordugum, ayrilirken huzunlendigim, ileride arkadaslarima verdigim pideli kofte partileriyle hatirlayacagim cennetim. olmeden bir kere daha gidip samuel adams icip donucem sozluk
  • vakti zamanında o tarihi iskeledeki gece kulübü pier'in işlerini kesecek boyutta ev partileri düzenlemişliğimiz vardır, bazı insanlara uyguladığımız giriş ücreti ise parti içi ücretsiz kokaindir, 6-7 cumartesi böyle gittikten sonra en son polisin copla insanları dağıtmasıyla bu güzel hikaye son bulmuştur.