şükela:  tümü | bugün
 • kasıtlı olarak bilgileri çarpıtan, hakaretli entry yazıp lafı muhatabına attıktan sonra çaktırmadan silen yazar. sonra kendisine ahmak denilince sağda solda "ağzı bozuk" diye insanları eleştiren kişi. dolayısıyla kendisini uyanık zanneden kişilik. "sana girer"li yorumlar yapan ama başkasını ağzı bozuk diye eleştiren yazar.

  (bkz: otoparktaki araca park cezası yazmak) başlığında görülebileceği üzere kanunen iki bina arasında bırakılması zorunlu olan boşluğu araç girişi diye yutturmaya çalışana sadece ahmak değil bencil de denilir. dolayısıyla birden fazla özelliği bulunan kişidir. kendisine konu belgeli olarak sunulduğu halde "o avukatlık ücreti de sana girer" diyerek gerçek ahlakını ortaya koymuştur. gördüğünüz gibi bu da üçüncü özelliği oldu.
 • hayatını vicdan yoksunu bir embesil olarak geçirmekte olan sikik/yazar. bursa'da nöbet sırasında telefonla konuşurken yakaladığı askeri, kafasına miğferle vurarak öldüren katil başçavuş osman hancı başlığında linkteki seviyesiz yorumu yapmıştır.

  https://ibb.co/btoj5g

  olayın geçtiği yer bursa. evet bildiğimiz bursa.
 • herhangi bir şey yazmayı düşünüyorsanız lütfen şu iki giriyi okuyunuz.

  teşekkür ederim.

  (bkz: #66561777)

  (bkz: #67817987)
 • özellikle denizcilik ve hukuk konularında derin bilgi sahibi olduğu göze çarpan bir büyüğümüzdür.

  hiç kimse fikirlerine katılmak zorunda değil, ama bir kimseye hakaret etmeden önce bir sakin olup tarafsız gözle bir bakalım, önce dinleyelim.

  (bkz: pruvanız neta olsun)
 • okudunuz, giri sizi mutsuz etti, çok kötü butonuna bastınız, mutsuz olduğunuzu ifade ettiniz. iyi güzel de sözlüğe katkınız ne oldu? düzeltilmesi gereken yer için geri bildirim verdiniz mi? hayır, sadece ve sadece kendi kendinizi tatmin ettiniz. karanlıkta mutsuzluğu ile tek başına kendini ifade edemeyen bir kişi. yazık, mutsuzluğunuzun sebebi aslında giri değil, kendinizsiniz. mutsuzluğunuzun derinliklerinden sizi bir başkası değil, ancak kendiniz çıkarabilirsiniz. çaba harcayınız.

  yazar bir mesaj kadar yakınında, nezaket kuralları içerisinde at bir mesaj, katılmadığın, düzeltilmesi gerektiğine inandığın kısmı gerekçelerinle beraber belirt, gelen cevaba göre hattı harekatını tanzim et.

  asıl önemlisi o kapalı karanlık kutundan aydınlığa bir çık.

  von hippel lindau paylaşmış; (bkz: #71244599) çok da iyi etmiş.

  "mutsuz insanlar bencil, kinci, acımasız olurlar, kolaylıkla haksızlık yaparlar, birbirlerini anlamayacak kadar ahmaklaşırlar. mutsuzluk insanları birleştirmez, birbirinden koparır; üzüntülerin benzer olduğu, karşılıklı yakınlaşmanın beklendiği durumlarda bile hallerinden oldukça memnun insanlardan daha fazla haksızlık, kötülük yaparlar."

  eveet, bu giriyi de eksiledi iseniz sığırlıkta nirvanaya ulaşmışsınız demektir. maalesef sizin için kurtuluş yok. karanlığınızda boğulunuz.
 • bir insan bir sözlük yazarını geç keşfettiği için üzülür mü? üzülüyormuş.