şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: reklamlar)
  • edit: oyuna 3 gün sonra tekrar girdim. bütün cheat'ler kapalı dedikleri halde adam çatır çatır upgrade programıyla amkoyuyo serverın. şikayet ettiğinizdede uyardık diyolar. 100tl lik p2w oyundan başka bir şey değil. emek verip zaman geçirenler için üzülüyorum.

yukardaki arkadaşı reklam için tutmuş sanırım. oyun yapımcısı hakkında bilgi veriyim kendisi "usko" nun koxp yapımcısıdır. bir gün durmuş eski versiyonu çıkartsamda şu inekleri sağsam demiş ve bu serverı kurmuş kendileri. 1098 versiyon nostalji adı altında oyunu editleyip clientin %45 lerde işlemci kullanımıyla kıçıkırık ko altından insanları deli gibi minning yaptırmaktadır. bunu dile getirdiğinizde size cevap vermemekteler.

oyunun yapıcısı koxp yapımcısı olduğu için hiç bir hack yazılımının bu serverda çalışmadığını idda etmekte, bununla birlikte çalışan programları gösterdiğinizde ise sizi engellemekle tehdit etmektedir.

bu embesil topluluğunun açtığı oyunu kimler oynuyor derseniz. tabikide sağılacak inekler var. "usko" item almaya parası yetmeyenler burada birşeyler yapıp "usko" ya küfür etmekle yetinmekte. tabi olmazsa olmaz adminlerin eş, dost, akraba tayfasıda bunların içinde.

eli yüzü düzgün oyunculara çok acıyorum, bunlardan hiç haberleri yok oyunlarına devam ederken birileri sürekli item sahibi olup +8 kıyafetle dolanmakta. açın gözünüzüde inanmayan şu sığırlara koxptan şikayet ettiğiniz adamı sırf 150tl para verdiye banlamaya kıyamıyolar.

not: yıllar sonra üyeliklerimden birini zorla bulup bu entryi girme sebebim. gevşek ağızlı "alucard" a selamlar ^^