şükela:  tümü | bugün
  • yorumsuz paylaşıyorum.

görsel

edit. adam chp’li imiş. yorum bana ait değil paylaşanın yalancısıyım da neden 3 hilal yapmış onu anlamadım.
  • utanmaz bir siyasi figürdür.

göz önündeki insanların yaptıkları paylaşımlarda daha dikkatli olmaları gerekir. anladık, avcılık tutkunu bir insansın ama toplumun hassas olduğu konulardan bir tanesini böyle göze sokmaya ne gerek var?

ayrıca eski bir mhp’li olarak söylüyorum; 3 hilal öyle ölü kuşlardan yapılacak bir sembol değildir. hakkında bir bilgisi olduğunu sanmadığım ama ortamlarda konuşurken “ecdat” diye mangalda kül bırakmayacak bu arkadaş bilsin ki; bizim atalarımız 3 kıtada islama hizmet ettiği için bayraklarında 3 hilal taşıdı, kaputun üzerine ölü kuşları dizmek için değil.
  • okuduğu romanlardan, yazdığı şiirlerden ne bileyim işte bahçesinde yetiştirdiği papatyalardan yapanı görmediğimden yadırgamadığım görseldir.
  • yapabiliyorsan git güneydoğuya terörist cesetleriyle üç hilal yap biz de adam diyelim. gücü kuşa yeten ve bununla övünen bir adet oksijen israfının eseridir.
  • muhtemelen ülkücülerin ortalamasına göre epey zeki bi' adamdır. bu sözde vatanseverlerden çok da bir şey beklememek lazım.
  • ben kafeste özgür olamadıkları için üzülüyorum diye kuş besleyemiyorum, adamlar sürüyle vuruyorlar.
    keyfi olarak avlanan herkesin allah belasını versin.
  • (bkz: ülkücü)
  • benim bildiğim 3 hilal iman , ahlak , adaleti temsil eder. ben şimdi burdan yetkililere sesleniyorum , biraz insanlığınız varsa şu herifi partiden ihraç eder tutuklanmasını sağlarsınız. ne türklükte, ne islamda şu katliamın yeri yok. yazıklar olsun bu ebu cehil cehaletine !!!
  • insan demeye bin sahit gerekir. vicdan duygusu olmayan, bencil ve dusuncesiz bir gerizekalinin vermis oldugu pozdur.
  • av döneni yapılmış bir paylaşım gibi görünüyor. kuşlar bıldırcın. sayabildiğim kadar 35 bıldırcın var. günlük av limiti 10 adet, yani en az 4 kişilik bir av olması gerekiyor. limit dışı bir av olduğundan şüpheleniyorsanız milli parklara ihbarda bulunabilirsiniz.